Bandito (2015)

Lúpež, ktorá nedopadne celkom podľa predstáv, ale viac menej sa to dalo tušiť. Čo iné sa mohlo v roku 2015 v kamióne objaviť.

Gamechanger (2016)

Vojak stretne na ulici chlapcov ktorí sa hrajú na vojakov. Na chvíľu sa rozhodne, že jednému z nich poradí, avšak ich hra ho pohltí...choroba z povolania. Tú pozná mnoho ľudí, nielen vojakov.

Shiney (2020)

Dve deti sa pokúšajú kúpiť si svoj prvý balíček cigariet...slovník detí je vec jedna, celková kvalita druhá, ale trafikant to zachránil.

Dig Your Own Grave (2018)

Z názvu je všetko jasné, ale situácia sa mierne skomplikuje...celkom to ušlo, najm§ to rozuzlenie, aj keď už podľa komediálneho úvodu očakávané sa celkom vydarilo.

Turning Tide (2018)

Potom ako nemecký pilot stroskotá s lietadlom pri pobreží Británie sa k nemu ako prvý dostane malý chlapec...snímok ukazuje na jednej strane ľudskosť vojakov, na druhej strane neľudskosť civilistou a na strane tretej schopnosť detí zabudnúť na takmer akúkoľvek traumu. Ako dopadol nemecký pilot si vieme všetci veľmi dobre predstaviť.

Safety (2019)

Život malého chlapca sa zmení potom ako počas hodiny telocviku vtrhne do priestorov školy strelec so zbraňou...a ešte viac potom keď zistí, kto je tým "mužom". Natočené emotívne, z pohľadu všetkých zúčastnených strán, ale či tieto filmy treba točiť (s touto tématikou) je fakt otázne...

Small Arms (2017)

Mladý študent so záľubou v zbraniach zisťuje že jeho starší mentor nie je taký akého si ho idealizoval...chvíľku som myslel že si z neho spraví priateľku ale ostalo to by "nacistoch" či "republikánoch", v podstate dnes už o inom ako o šikane, LGBT a extrémizme nevzniká takmer nič. Ale toto patrí k tomu lepšiemu zo stereotypnej súčasnej ponuky.

Innocence (2019)

V ústave pre ľudí s mentálnym postihnutím sa vyšetruje nešťastná udalosť, ktorá však nemusela byť iba nehodou...

An Illusion in Red & White (2014)

Muž, ktorý zavraždí svoju ženu sa svoje malé deti snaží presvedčiť že to čo videli nebola pravda...silný príbeh o tom, aké jednoduché je manipulovať s mysľou malých detí, rovnako tak mladých ľudí. Pochopiteľne nechýbajú katolícke kríže, ako inak, ale predsa len u westernového príbehu to zase až tak nebije do očí.

Chucky - Season 1 (2021) (série)

Po solídnom rozbehu, už povinných LGBT násťročných twinkoch (na toto si ja nezvyknem) a teniskách Vans sma sa 3 epizódy pretrápili aby sme sme aj vďaka Andymu dočkali solídneho zakončenia, ktorá v niektorých momentoch pripománalo pôvodného Chuckyho. Na druhej strane, keď to prišlo do našich videopožičovieň mohol som mať zhruba 13 a rovnaké "staré" publikum to má osloviť aj teraz, preto tí ktorí si pam§táme pôvodnú verziu občas neveriacky krútime hlavami. Ale ak by sme si odmysleli vzťah Jakea a Devona, bolo by to v pohode (a samozrejme tenisky Vans). Lenže potom by neboli sponzori...