Demonik (2021)

Úvod ma na chvíľu zaujal ale následne sa mladá sebavedomá klitorisáčka bielej farby pleti vyjadrila ako strašne neznáša svoju matku (novodobý libtdárdizmus vykresľuje iba afroamerické rodiny ako vzor harmónie, ja sa vôbec nehanbím zato že mám výborný vzťah nielen so svojimi rodičmi ale aj súrodencami a to ani nepochádzame z Burkina Faso) a s démonom sa odišlo bojovať niekam do virtuálnej reality (beriem že režisér je skôr scifi fanatikom ale pri popise filmu svietil hororo tak som čakal niečo iné) aby sa nakoniec Vatikánsky NAVY Seals (???) vystireľali medzi sebou aj keď jedinou zbraňou proti démonovi bol artefakt z Vatikánskych katakomb. Možno mi niečo ušlo, záverečných 43 minút som už dal na vyššej rýchlosti aby som mal túto trápenku úspešne za sebou. Nezaujalo ani za mak, ani herci, ani prostredie, ani vypálené sanatórium a už vonkoncom nie hudba.

Smrt ve tmě 2 (2021)

Na odstránenie bývalých členov armády, pochopiteľne zlých ujov bielej farby pleti už nie je treba ani 25 ročnú sebavedomú klitorisáčku, najnovšie stačí cca 12 ročné šteniatko, ktoré bez problémov prebodne vidly cez nohu či mačetu do chrbta bývalého vojaka. Niežeby som americké vojská považoval za obzvlášť úderné jednotky, ale libtárdny feminizmus už ozaj nepozná hraníc. Ostáva dúfať že femme fatale 12 ročné štence zničia svojou odvahou Taliban a my už na každom kroku nebude čítať o ďalšej povinnosti prijať zase nejakých utečencov. Veď 12 ročné školáčky určite dobijú Afganistan, aj ked kontrolovať ho úplne nedokázal ani Alexander Veľký, žiaden Chán, ZSSR a ani NATO. Ale 12 ročné libtárdne akčné hrdinky to konečne dokážu. Okrem toho je Muž v tme 2 naozaj v tme, ak človek pozerá film okolo poludnia vidí najmä tmu a to celému príbehu na kvalite nepridalo, ale toto je iba subjektívny pocit a možno 3* by boli viac objektívnym hodnotením.

Re-Main - Boku wa tensai dža nai (2021) (epizoda)

Minato sa dozvie o svojej stávke s kamarátkou a tak sa rozhodne vstúpiť do školského tímu vo vodnom póle. Zdá sa že znovuzrodenie klubu je po 10 rokoch na dobrej ceste...skupinka tínedžerov ktorí sa neuplatnili v inom športe si možno (určite) začne veriť v tomto seriály a v anime verzii je ten z chlapcov ktorý obdivuje vyšportované telá spoluhráčov v rámci súčasného trendu o čosi prijateľnejší ako v každom hranom filme či seriály súčasnosti.

Černé jezero - Epizoda 1 (2016) (epizoda)

Neprekvapilo že práve Indigo budem tým zvláštnym chlapíkom z celej skupiny, po pilotnej epizóde očakávania prevyšujú kvalitu tejto časti.

American Horror Story - Žízeň (2021) (epizoda)

Harrymu dochádza prečo sa zmenilo správanie sa Almy a situáciu mu komplikuje aj návšteva jeho vydavateľky...o niečo slabšie ako úvodné dve epizódy, ale naozaj iba nepatrne a nad zábermi v závere pri rozhovore Almy so šerifkou som žasol. Bohužiaľ aj nad tým že všetci feťáci sú belosi a neporiadok v dome bieleho Maculaya Culkina bol neopísateľný. Bradovi Falchukovi asi kúpim jednosmernú letenku do Richnavy.

Papírový dům (Netflix verze) - Spousta životů (2021) (epizoda)

Keď Jean Reno prežil 22 výstrelov musí mladá sebavedomá žena Kokava nad Rimavicou vydržať ešte viac. Na fanúšikov seriálu zapôsobil tanec Kokavy nad Rimanicov so Šoporňou zrejme rovnako ako legendárny Vega v Pulp Fiction, elitní strelci z armády Kokave nad Rimavicou nevpálili ani jednu guľku do hlavy a Vyšné Hágy si všimol pripnuté granáty na Kokave až tesne pred grande finále, ale keď ja udelím LCDP 3* to je ekvivalent 5* ktoré má každá jedna epizóda od svojich najskalnejších...jedna z najlepších epizód seriálu.

Papírový dům (Netflix verze) - Místo v nebi (2021) (epizoda)

Neexistuje nič také ako farby pre chlapcov a farby pre dievčatá, čo ak sa novorodeňa rozhodne že si zmení pohlavie...sračkoidný výplach libtárdnych bezmozgov ktorý oät dehonestuje pomerne vydarenú epizódu seriálu, ktorý rozhodne nepatrí k mojim obľúbeným.

Papírový dům (Netflix verze) - Věříš v reinkarnaci? (2021) (epizoda)

A tak sa pobilo Brezno s Fiľakovom. Neskôr sa do fajtu pridala Kokava nad Rimavicou, zatiaľ čo Brezno kričalo na Fiľakovo "Ty rasizmusista", "Ty fašizmusista", "Ty homofóbizmusista", "Ty nacizmusista" a "Ty sexizmusista". Kokava nad Rimavicou, Chminianska Nová Ves a Zemianske Kostoľany sa celému tomu cirkusu prizerali...to zas bude návštevníkov môjho profilu, ale tie storky na ig potom naozaj stoja zato...

Máme jasno - Kůže (2021) (epizoda)

Ak by libtárdi z neonacistického Netflixu nezaložili epizódu na rasizme zameranom výlučne proti ľuďom bielej farby pleti mala by to epizóda za 3*, pretože zaujímavých informácií v nej bolo dosť. Najviac do kolien som išiel v čase keď prostriedky na starostlivosť o pleť propagovala veľmi známa žena bojujúca za práva žien pred 100 rokmi ktorú nikto nepozná a časť o čistote vo "farebných" domácnostiach. Nech sa páči neonacistický súdruhovia z Netflixu, pozývam Vás porovnať čistotu u mňa doma a u Hangurbadžovcov v tzi gánskom gete niekde v Jarovniciach. Tam by ste určite jedli doslova z dlážky...potešila časť o Amišoch a v mojej toaletnej skrinke by ste krémy na starostlivosť o pleť hľadali márne, nie som teplý ako radiátor alebo ako najšialenejší Netflixáci.

Britannia - Epizoda 8 (2019) (epizoda)

Aulus chystá svoju légiu na ďalšiu misiu, Divis sa snaží aby bol rybárov syn Mallis aspoň trochu nápomocný na jeho púti s Cait a pri rituáli a Amena sa dozvie že Andra je jej dcérou, ktorá sa dozvie o osude svojho otca...