Love Island (2021) (pořad) odpad!

Vážně mohou vysílat z bordelu za bílého dne? To mohli na Václavák a nemuseli až někam na ostrov.

Horákovi (2006) (seriál)

Tolik “scénaristů” a “režisérů” a taková blbina.

Krásy Evropy se Samanthou Brownovou (2004) (seriál)

Přesně souhlasím s recenzemi níže. Nechápu proč tohle zrovna Prima vytáhla na svém novém kanálu a vysílá to teď po 20 letech. Předtím bych to bral, teď po těch letech je mi to spíše protivné včetně Samanthy. Neméně je mi protivný i její hlas (resp. její dabing).

House party 4 (1998)

Tento film vůbec není House party 4, pouze tak vyšel v Česku na VHS, ani obrázek tedy nepatří k tomuto filmu, ale k pravému House party 4.

Bratři v brku (1986)

Tento film mě překvapil. Nečekal jsem že to bude o něčem takovém ani přes ten název. Docela nadčasová komedie, která by mohla být, nebo je moderní i v dnešní době. No co si budeme povídat, dnešní komedie už mě málo kdy berou, proto jsem byl nejprve trochu zklamaný a říkal si, jestli to nevypnu. Jacquea  “Blbce k večeři” Villereta coby nuzáka co prodává a krade drogy to mě nějak nenadchlo a taky trochu šokovalo.  Pak jsem si ale řekl že to zkusím vydržet, že to nemůže být tak hrozné. Udělal jsem dobře protože nakonec se to celkem dalo a byla to docela zábava. Celkem se to rozjelo. Nebýt Villereta a Galabrua díky kterým ta podívaná stála nejvíce za to, bych se na to asi nepodíval, což by byla celkem škoda. Ale nakonec byl i Lanvin dobrý. Některé gagy mě pobavily a bylo to celkem originální. Chvílema mi to fakt připomínalo starou dobrou francouzskou komedii.  Mohlo se z toho ale vyždímat ještě trochu více srandy, i když jí tam nebylo tak málo. Taky mi tam chyběla nějaká normální hezká ženská. Za mně nemůžu dát 4 ale určitě dávám 3,5 *. Velmi slušných. Tedy 60-65% protože se to docela povedlo. Možná ještě s postupem času změním názor a ty 4 dám.

Cesta do Ameriky 2 (2021)

Pěkný setkání po letech, pěkná vzpomínka, nostalgie. Pěkně udělané, ale přesto že scénáristi jsou stejní, režie je jiná. A je z toho znát jiná doba. Takže nikdo nemohl čekat že to bude dosahovat stejný úrovně, natož něco víc, jako jednička. Myslím že je to celkem úspěch ale dějově mě to moc nenadchlo. Bylo to slušně zpracované, trochu jako pohádka, líbilo se mi že byly zachovány všechny postavy, místa a další prvky. Každopádně, dle mého dvojka měla přijít tak minimálně o 20 let dřív a tahle nová by byla jako slušná zakončovací trojka. Škoda, asi se tenkrát s pokračováním nepočítalo.

Válka Roseových (1989)

Mě to přijde prostě strašně přehnaná blbost. Ti dva se nesnáší od samého začátku a je to dost vidět. Nikdy by se nemohli vzít a ani nic takového. Důvod neznámý. Je to zbytečně a nedůvěryhodně eskalující a směšné, ale ne tak jak by mělo, což je škoda, dalo se to udělat lépe. Zvláště když v roce kdy se psal scénář jsem měl času dost. ;)

Strašidelné nemocnice (2018) (seriál)

Ať už tomu věříte nebo ne, natočené je to prostě důvěryhodně a zajímavě. Ale kdo pak má jít v noci třeba jenom na záchod...

Blok 99 (2017)

Jasně, možná pár nelogičností člověk najde, jinak ale dle mně skvěle natočený a napsaný. Postavy slušné. Trošku přehnaný gradující násilí, které ale je Zahlerovi vlastní a je ještě únosné, i na mně který nemá takové scény moc v lásce, rozšláplé a padající hlavy na konci kde jasně vidíte že jsou to figuríny, což se režisér snad ani nesnaží zakrývat, tomu dodávají takový béčkový nádech 90s. To všechno filmu odpouštím a dávám tedy ****, ač bych dal snad i 5, ale kvůli těm menším nedostatkům... Jinak jsem ale docela dlouho neviděl tak chytlavej film, s přímou dějovou linií jako tento (minimálně ne vězeňskej) který mě prostě tak bavil. A to mi ze začátku nebyla hlavní postava moc sympatická. Nakonec jsem se do ní ale vžil.