BluT

J. Zídek

okres Praha

1 7 12 18 20 21 22 23 následující >>
    • 13.6.2007  16:59

Ale jo, lehkej nadprůměr a nějaký chytlavý songy. A stylovej Dejdar!

• 31.5.2007  16:50

Přišlo mi to jako dost nudná záležitost. Kdysi jsem si chtěl přečíst i knihu, ale po zhlédnutí tohoto už ne.

• 8.4.2010  21:00
    Štamgast (1987)

Skvěle provedenej Bukowski. Líbilo se mi víc než Faktótum, ale oba filmy vřele doporučuju. I když co to kecám, spíš si přečtěte od Bukowskiho ňákou knížku. Většina je lepších než oba filmy dohromady.

• 21.4.2011  00:16
    Štěstí (2005)

Výbornej silnej film se skvělejma hercema. Vůbec se nedivim, že je tolik oceňovanej. 90%

• 3.12.2013  00:54

Mírně nadprůměrná komedie, okořeněná Spaceym, Jennifer Aniston a Farellem. Pobaví a neurazí - ideální např. na nenáročný večer s přítelkyní. 65%

• 26.4.2008  22:11
    Šňup (2002)

Po druhém zhlédnutí zvedám hodnocení na 5*. Sice Spun srovnání s Rekviem za sen nesnese (Spun jasně ztrácí), ale pořád je to úžasnej film, u kterýho jsem se bavil, i když jsem věděl jak to dopadne. Vřele tento tuto feťáckou akci doporučuju!

• 27.12.2012  00:20
    Šťastný smolař (TV film) (2012)

Po dlouhý době moc pěkná česká pohádka. Originální, vtipná, no nemůžu si stěžovat.

• 26.4.2008  18:37
    Želvy Ninja (TV seriál) (1987)

Když jsem byl malej, tak jsem chtěl napsat televizi N@va, aby zase začali dávat tenhle seriál. Páč ho dávali, když jsem byl eště menší. Ale nakonec jsem to neudělal a v televizi už nikdy neběželi *wink* *sad*

• 17.10.2010  23:55

Hezkej film, ale prostě moc českej. Česká kinematografie se točí na jednom bodě a výjimku tvořej pouze nějaký experimentální dílka... Ne že bych sledoval český filmy nějak důkladně, ale za posledních pár let jsou všechny tuzemský filmy nejenom obsazený stejnejma hercema, ale často jsou i na podobná nebo úplně stejná témata. Zopakuju pro jistotu, že to neplatí doslova a bez výjimky, ale prostě mi to tak připadá. Abych se oklikou vrátil k hodnocení Žen v pokušení; film se mi líbil a svym způsobem byl i celkem originální, ale neoslovil mě natolik, abych ho toužil vidět znova, zjišťoval si o něm něco víc nebo ho dokonce zařadil mezi své oblíbené. Prostě jsem si udělal čárku a zapomínám na něj. Teda alespoň do doby, než mi ho někdo nebo něco nepřipomene.

• 2.8.2008  17:01

Lepší než Svatý Grál, ale stále to není na 5*, i když zábava je to ujetá a pořádná. P.S. Mám chuť se na to podívat znova, protože věřím, že by se mi to líbilo určitě ještě víc. Zvlášť protože song "Always look on the bright side of life" je na mém iPod momentálně nejhranější ze všech:)

1 7 12 18 20 21 22 23 následující >>