• Krátkometrážní

Hank (2009) (seriál)

Celkem solidní pilot, ale chtělo by to ještě něco navíc, jinak se "Hank" nemá šanci uchytit.

Hannah Montana (2006) (seriál)

Taky jsem měl předsudky. Páč to na první pohled prostě vypadá jako typickej trapnej nevtipnej pubertální sitcom. Pravdivá je asi tak polovina těch přídavnejch jmen. Je to sice pubertální sitcom, ale občas velmi vtipnej (já vim! I mě to udivilo) a s pěknou hlavní představitelkou. Vůbec se nedivim, že je to tak úspěšný, protože je to nejenom komerčně ideální, ale navíc i dobrý.

Hannibal - Zrození (2007)

Kam se to hrabe na Mlčení jehňátek. Přibližně od čtvrtiny je jasný, co se bude dál dít, ale čekal jsem, že to bude mít i nějakej zajímavej závěr a ono nic. Prostě odjelo autíčko a pointa nebo aspoň její náznak není. Co nadělat. Asi jen dát slabší tři hvězdy a zapomenout.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 (2010)

Po dvojce asi nejlepší díl série. Velmi našláplá Potterovská fantasy řežba. Jsem moc rád, že už to není pohádka, ale dobrodružnej film pro circa sedmnáctiletý teenagery. I já, kterej už Harryho moc nežere, jsem se nechal unášet příběhem a celkem jsem se do toho zažral. Možná trošku podhodnocenej díl. 88%

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Velmi slušné zakončení Potterovské ságy. Druhá část sedmičky jela ve skvělym tempu, pořád se něco dělo a já se jen těšil, jak to dopadne. Mánie okolo Harryho mě opustila před pár lety, takže jsem ani neměl potřebu na to jít do kina a počkal jsem si na DVD verzi. Nevim jestli by mě to v kině bavilo víc, spíš bych to prostě viděl dřív, no. Jelikož jsem 7. díl jako jediný nečetl, tak pro mě poslední díl (resp. dva díly) filmové série měl takovej zvláštní náboj, protože jsem prostě netušil, co se stane. Nevěděl jsem na jaký straně je Snape, kolik viteálů maj vlastně ještě najít a už vůbec ne jak umře Voldemort. Jediný co jsem už předtim slyšel bylo o závěrečný scéně "po 19. letech", takže jsem se na to mohl připravit a smíchy jsem nepadal pod stůl, ale jen se nahlas smál :) Ale celkově jsem se bavil. Kdybych všechny filmy viděl v době, kdy jsem to fakt žral, tak bych zde neváhal nad pěti hvězdama, ale takhle už jsem se do toho prostě vůbec nevžil. 80% P.S. jediný, co mě fakt zklamalo, byly výkony herců. Že Radcliffe je trochu dřevo, to už mi došlo dřív, ale Emma byla absolutně zatažená do pozadí a fakt dělala jenom takový křoví. O Rupertovi bych taky nikdy neřekl, že je to zrovna pan herec a zde mou tezi rozhodně nevyvrátil. Ani Voldemort nebyl kdovíjak úžasnej a zbytek obsazení se tam vždycky jenom tak občas mihnul. Jediná Helena Bonham Carterová byla výborná a jak smrtijedku, tak "převlečenou" Hermionu zahrála dokonale.

Hele kámo, kdo tu vaří? (2005)

Solidní pecka, ve větší partě jsme se tomu mrtě chlámali. "Na týhle pařbě klidně strčim péro do bramborový kaše!"

Hele vole, kde mám káru? (2000)

Některý scény jsou vyloženě blbý, ale jinak jsem se dost bavil. Rád jsem se na tento film podíval i po třetí...

Herkules (1995) (seriál)

Jééé, já to nehodnotil! Tak alespoň teď. Herkules, klasika. Když jsem byl menší (a běželo to v tv:)), tak jsem se koukal pravidelně. Teď už to nikde neběží a nemám potřebu si to stahovat. Ale zábavný to bylo, to zas jo.