• Thriller

Sinister (2012)

Filmy s duchy nemám moc v lásce,ale tady tohle je jinej kalibr.Koukám,že to všichni přirovnávaj k Insidious,ale tohle je drobet jinej šálek.Celkově pomalejší, ale s lepší atmosférou a i ta duchařská linie tam není tak výrazná. Já vím,ten scénář není moc chytrej a konec jsem předpovídal o mnoho dřív,ale i tak.Nevím jak lépe se vyrovnat s daným tématem,aby se mě to víc líbilo.90%.

Moje letní prázdniny (2012)

Rozhodně stojí za podívání.I když scénář není nic světoborného, nevadí.Prim tu hraje prostředí, Mel a nahláškované dialogy. Sice jsem původně očakával jaksi více akce, ve finále mě to ale vůbec nevadilo.Sympatické postavy a vhodně zvolená stopáž, zkrátka se člověk ani nemá čas nudit.Určitě bych do popisku doplnil žánr komedie.

Až vyjde měsíc (2012)

Tak tohle bylo za plnou palbu.Nebudu opravdu přemýšlet,jestli byl děj smysluplný ani pátrat nad logikou.Tohle je opět ten Andersenův vesmír a jak tak koukám,tak ho asi miluji.:-) Na jeho filmy občas narazím a většinou mě zradí komentáře tu na ČSFD.Abych se přiznal tak tento film je druhý,který jsem po přemlouvání sebe samém zkouknul.Ale jak Život pod vodou,tak i tenhle kousek se mi nesmazatelně vryl do srdce.Nevím čím to je,ale ten naivní svět pana řežiséra zkrátka žeru.

Baxter (1989)

Vcelku originální film pojednávající o osudech jednoho bulteriéra.Pomalejší tempo ani nevadí.Monolog bulteriéra paráda.Ze začátku mě to připadalo takové celkem bezzubé,ale poslední značně znepokujující třetina film posouvá úplně jinam.Silnej závěr.Doporučuju.

TT3D: Closer to the Edge (2011)

Perfektní!Nemám slov.Sice jsem čekal vice závodů a méně povídání,ale alespoň si člověk uvědomil co ty šílence žene vpřed.Smékám a respect!Pro motorkáře a fanoušky jedné stopy absolutní povinnost.

Angustia (1987)

Poměrně kvalitní kousek který si budu dlouho pamatovat podle nepříjemného hlasu matky.Ze scén,kde svého synáčka hypnotizuje se fakt až točí hlava.Filmu škodí některé pomalejší scény v první půlce.Jinak palec nahoru.Je to originální a dobře zahrané.Za dění ve 3/3 si určitě tu 4 hvězdu zaslouží.

Patrola (2012)

Po Street Kings další příběh o policajtech z ulice.Natočena maximálně na efekt.Ruční kamera vtahne ihned do děje.Nemám moc co vytknout,snad jen větší tlak na pilu a ten úplnej závěr by mohl byt taky lepší.

Abraham Lincoln: Lovec upírů (2012)

Nevím,mě se ten pro mnohé zastaralý vizuální styl líbil.Nebýt nablblého scénáře a nic moc konce hodnotil bych možná ještě výš.

Méďa (2012)

Počáteční mírné rozpaky vystřídalo nadšení a musím uznat, že jsem si TEDA užil.Scénář není nic světoborného, ale o to tu ani nejde.Scéna na večírku genilní!A k tomu ještě spoustu hezkejch bab v ženskejch rolích.Silné 4*. :-)

Total Recall (2012)

Co k tomu dodat.Mrzí mě současný trend přetáčení klasik a nechapu Wisemana, že se uvrtal zrovna v tohle.Jeho Smrtonosná past mě dostala a čekal jsem od něj určitě něco jiného než přetočení Total recall. Ale co už. Alespoň se dočkáme slušně řemeslného zvládnutého filmu s několika cool momenty, vizuálními vychytavkami a sexy manželkou. Jinak to ovšem žadná hitparáda není.Film drží nad vodou svižné tempo a pohled na Kate Beckinsale, Jessicu Biel.