Lék na život (2016)

No klasika, psycho osem a haďojašeri a kurva nesympatická akože mongoloidka, no nakoniec sa z nej vyklíčilo mongoloidné jebadlo, ktoré by som vytrtkal hoci aj o deviatej večer. No super to nebolo, ale po treťom najebaní som to dopozeral.

Život (2017)

No malí gumový medvídek, sa zmenil na nenažranú kurvu a postupne ich odjebal a nakoniec s nimi aj vydrbal. Veľmi dobre natočené a nemusel som sa ani ožrať a pozrel som to na prvý šup. Skvelé interiéry aj herci solídny. Nič nové v tejto sekcii, ale čo by sme očakávali od vesmírnej hororovky, iba tak nejakého prefilozofovaného kokotklingona a robotického čuráka s mechanickým kundohľadom v uchu, zacementované s kokotánom Pičárdom a jeho nevkusnou a imbecilnou loďou Entrprísom. Ale to už odbáčam. Skvelé a koniec som nečakal taký skvelý, ale happy. No čo už, na niečo musí zem zakapať a gummiBear z Marsu to možno v pokračovaní zvládne.

Podfu(c)k (2000)

Naj Britský film. Som sa tešil. Od začiatku do konca, pokiaľ mu nevykefovala mozok z hlavy tá hnusná Harpya Masračka, taliánska kurva a odpudivá suka.

John Wick 2 (2017)

Najprv som v dese otváral hubu ako skapíňajúci kapor. Potom mi to došlo. Nie nadarmo tam boli v úvode tie Čínske rezance. Skvele natočené a famózne zahrané. Kamera, akcia, efekty, neuveriteľné. No dokonalé a najviac sa mi páčila sekvencia nakresli si obrázok s ceruzkou v uchu. Trochu moc sa tam strieľalo, ale v podstate to bola Honíkonga prodakšn, takže neni sa čo čudovať. Dobre som sa bavil. Len som nechápal prečo toho džukla nikto nezobral do útulku a on čakal v zhorenisku na svojho pána. Toto neni v Americe možné. Tam sa skorej postarajú o zverinu ako o nejakého ilegála.

T2 Trainspotting (2017)

T2 ako termisrátor 2? Alebo čo? Myslím, že pokračovanie, voľné pokračovanie Trainspottingu, skvelého to filmu a ešte lepšej knihy, bolo nafilmované podľa predlohy zdegenerovaných kokotov a ničoho sa neštítiacich ignorantov a imbecilov. Táto riedka kaša fekálií a iného humusu, ma dostala do hlbokej najebanosti, lebo som musel zaplakať. Kniha pána Welsha, pokračovanie T1, sa volá PORNO!!! A tento film sa ani nepriblížil ku knihe. A keď píšem, že nepriblížil, tak myslím, že ju ani neštrajchol. Totálna čurákovina, kde sa celý film pretŕčal primitív a hovädo Begbie, pričom v knihe si strihol posledný záber, ako ho rozjebalo na sračky auto, keď zmerčil Rentona, pričom v tomto idiotizme hral v podstate hlavnú úlohu. Film nebol zlý ako taky, ale kurva nerobte z nás chujov. Toto nemalo nič spoločné s knihou a basta.

Mlčení (2016) odpad!

Odporný, hnusný neherec, kokot a sračkoidný buzerant. Garfield je osoba, ktorá dojebe každý sebelepší film už tým, že tam pustia tú jeho prijebanú držku. Vo filme, kde nesiahol na pušku a poodťahoval hordy postrielaných spolubojovníkov, ktorí na neho z vysoka srali, mi prišila na mysel len jedna myšlienka. Kde kurva vyhrabali tak odporného, nesympatického a odpudivého kokota, ktorý si ešte aj zmenil meno na nejakého obézneho kokotcúra a tu mu nadrbú priteplený bratia fullhouse. No posertemakokoti

O kuřatech a lidech (2015)

No total psycho osem. Ráštepníci v akcii. Nesklamali. Vedia tí severania robiť filmy a to, že né, žéné, kurva!! Ako sa mastili vycpanými hydinohybridmi, latami, válčekmi na mäso, totálne neuveriteľné, ale človek premýšľa ešte dlho po zhliadnutí filmu. Je tam odkaz, ktorý možno nie všetci chápu, ale je tam a je veľavravný. Na jednej strane je ničoho sa neštítiaci starosta, ktorý sa snaží čoj čo stoj udržať populáciu na určitom počte, aby mu nevymazali mesto z mapy a potom odkaz etický a morálny. Genetické pokusy na zvieratách a napokon na ľuďoch, to nemáme v rukách my, ale pani príroda a jej nikdy nekončiaci príbeh tvorenia.

Park Gorkého (1983)

Čítal som knihu, Rudé Náměstí, volné pokračovanie tohoto filmu, lebo knihu som nenašiel a ani ju tu v Československu nevydali. Takže som nesmierne rád, že som si mohol pozrieť Park Gorkého. Bola to náhoda, jeden kanál zameraný čisto na Americké filmy ho dával tak som si to pozrel a bol som milo prekvapený. Klasický politicko-kriminálny thriller z obdobia komunizmu v ZSSR. Tá autenticita toho prostredia a tie Ruské jedinečnosti ma vrátili o tridsať rokov dozadu, keď tu nič nefungovalo a všetci sme mali jedine istotu, že neostaneme na ulici. No odbočujem a chcem povedať, že druhý diel sa už nenatočil. lebo to sa odohrávalo poväčšine vo vtedajšom West Nemecku a bolo tam oveľa viac bordelu ako v tomto filme a asi by to nikoho moc neoslovilo a stálo veľa peňazí. No ale ako som povedal, bolo to natočené v dobe temna a nebolo to natočené zle. Nakoniec zlý a preradný obchodník z USA skapal ako pes a všetko ostalo otvorené. Dal som štyri, lebo si to zaslúži. A experti čo tu nabúchali jedna dve hviezdy, tak najskôr ešte neboli ani vo vajcach keď toto natáčali. Pekný deň

Já, Daniel Blake (2016)

Myslel som, že pozerám Orwella, nejakú jeho adaptáciu strateného diela. Smutný príbeh a až nepochopiteľný. Je toto vôbec možné? Neviem to posúdiť, ale ostala vo mne zlosť a prázdno.

Den dobytí Bastily (2016)

Sračkoidné umelohmotné hovno. Keby takto existovala tajná služba, tak sme v prdeli celá Euroázia. Možno pre riťomilosračkoida polského arcikokota to bolo za štyri. Ale stálo to celé za hovno.