Pasažéři (2016)

No dve hodiny čumieť na psychotického magora, ktorý potrebuje zásun a vyklube sa s neho egoistická sviňa, ktorá mimochodom nakoniec vypestuje prales na palube intergalaktickej sračke, tak to je sila. Príbeh kobyliek, ktoré zachránil meteorický bombardér, lebo zobudil zhovädilého úchyla. Treba sa nadrbať a možno na siedmi krát to dáte. Na zdravie

Fantastická zvířata a kde je najít (2016)

Pane bože! Nenažraná suka. Všetko na jedno kopyto. Henrich Poťer a iné sračky, monotematická kokotina, ktorú som pozeral dvadsať minút a naozaj úplna pičoidná zlepenina tej svini nenažranej Rowlingovej. Jediné plus, skvelé spracované efekty, ale to dnes dokáže už každý tretí čurák.

Spojenci (2016)

Marion skvelá a charizmatická, Brad, klasika. Nič nevkusné, trošku prehnané, ale vcelku pekný a dojímavý príbeh.

Příchozí (2016)

Strašná kokotina. Už len pri myšlienke, že niečo tak gigantické sa sem dopravilo a neuveriteľným spôsobom sa vznášalo nad zemou a čínsky ryžojeb ich chcel vykántriť svojimi spoľahlivými zbraňami, ktoré pri prvom výstrele zajebú svojho výrobcu, tak už pri tom sa mi chcelo srať. Potom, keď ukázali ruku z Adams Family ako vypúšťa prdy, tak som sa aj vysral. Bežte do prdele s takouto ohavnosťou. A k tomu ešte ta lesbická asexuálna makrela v hlavnej úlohe. Panr bože

Spojenec (2006)

Už som to videl, niekedy. Ale to som bol najebaný ale teraz som si to pozrel polotriezvy a ešte docela vnímajúci. Filmov na tému bankovej lúpeže som videl desiatky, proste sto percent nento film. Denzel konečne dospel a nehral len dobrotivého afroAmeričana, ale ukázal, že aj on je kurva vyjebaná. Vcelku som sa pobavil.

Mariňák (2005)

Tupejšiu sračku o vojne v zemi nevercov a šukačov domestifikovanej zveriny som nevidel. Tuším tam raz vystrelili a aj to sa všetci hneď posrali. Naozaj, škoda ukradnutého života. Som mohol o dve hodiny dlhšie spať.

Černá kočka, bílý kocour (1998) odpad!

Hnusný odpudivý nezmysel o hnusných odpudivých zlodejoch a bande parazitov. Sa divím, že tu hádžete tie červené numerá. By som chcel vidieť, keby ste to mali vedla baráku vy kokoti a tupé cigočierne cucačky

Faktótum (2005) odpad!

Prečítal som všetky jeho knihy, básne, prózy, ale takýto kokotiačsky, zbuzerantelí odpad som nečakal. Hnus, stoka. A ten protagonista. Hotová kokotia hlava. Urážka pána nortona Bukowského.

Dějiny násilí (2005)

Dobrý film. Fajnovečka. Najlepšie ako sa uzmieril s bracháčom. Päťsto dukátov. A ešte tá šukačka na schodoch. Dve polokostry, ohoblovali drevené schodisko do bledohneda.

Mrs. Doubtfire - Táta v sukni (1993)

No na ten čas, myslím devedesiate roky, to bol vcelku podarený film. Dnes sa už pozerám na to ako na úplnu idiotinu, ale vtedy som bol ešte romantik a nebolo to na zahodenie.