Ozvěny mrtvých (2007)

Tradiční asijský horor vydaný společností MIDO films, jejichž další záseky stojí za pozornost rozhodně víc, tenhle nevypadne z tradičních klišé a svoji chaotičností a rozvláčností unudí ke spánku.

Pokání (2007)

Opravdu silný filmový zážitek, který vás připoutá do křesla a ze své moci nepustí až do závěrečných titulků. Skvělá kamera, temná vize na francouzské pláži, prchavé momenty a to vše podbarveno nepodbízivou hudební složkou, které nechybí ani pár zajímavých nápadů.

Po sexu (2007)

Pár učebnicově podaných svědectví o tom, jak bychom se k sobě měli hezky chovat..

Sejmi je všechny (2007)

Sice nenávidím akční filmy, ale jelikož mám rád mrkve, hodnotil bych skoro i za čtyři. :)

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Zpočátku jsem nechápal, co kdo může vidět přitažlivého na tomto trapném seriálu a poté se snažil zakrýt záchvat pláče s příchodem koncem druhé série..

Václav (2007)

Na české poměry velké překvapení, poměrně kvalitně budované drama, skvělý výkon Onřeje Trojana, a jeden z mála filmů, který by mohl být pochopen i za hranicemi.

Ajťáci (2006) (seriál)

Čtyřikrát sláva Grahamu Lenehanovi!!!! Jeho seriály zrají jako víno, a IT Crowd je jeho nejlepším ročníkem. Moc jsem se bál o třetí sérii, ale Hitler v "nebi", a hlavně pak monstrózní bitka pro názory na sexualitu mi jasně dokázala, kdože je současným králem britských sitcomů. Škoda jen těch pár slabších míst zatím třetí a doufám, že ne poslední série..

Apateu (2006)

Perfektně fungující duchařina, nečekal jsem nic, a dostal jsem mnoho. Atmosféra strachu po setmění funguje dobře, příběh není ochuzen o malý dějový zvrat, což je velmi osvěžující, a vyvrcholení dopadlo parádně, ač jsem u konce ztratil všechny naděje. Rozhodně se jedná o žánrový nadstandard, a příjemně strávený dekadentní večer:)

Bažina (2006)

Jelikož mám opravdu rád duchařiny a viděl jsem i daleko horší, musím hodnotit průměrem. Slovo průměr zkrátka přesně vystihuje tento film.

Dek hor (2006)

I já zvedám palec nahoru. Toto thajské drama s prvky hororu má umně vybudovanou atmosféru, i po stránce dramatu je vše slušně zvládlé. Internát sám je chladný, zákoutí temná, a jak se zdá, duchařské historky kolující mezi dětmi v sobě možná ukrývají zrnka pravdy.