Tiché místo: Část II (2020)

Bolo to také jednoduché, až to bolo skvelé. V ničom inovatívne oproti jednotke a predsa pozerateľné. Normálne som sa o nich aj trochu bál. Asi som už mäkký, odkedy som tatko.

Není čas zemřít (2021)

Po Spectre som sa 007čke chcel oblúkom vyhnúť, našťastie však zvedavosť zvíťazila a Bond si opravil pošramotenú reputáciu.

Poslední souboj (2021)

Absolútna scenárová, kulisová, kostýmová, herecká a režisérska stredoveká orgia. Balzam na dušu a úžasný koncert rytiera a slobodného pána Damona. Tlieskam a prosím si viac takýchto filmov.

Greyhound (2020)

Ale áno, historických filmov sa točí tak málo, že treba všetky kritické oči privrieť a venovať sa len bezduchej naháňačke s ponorkami.

Emily in Paris (2020) (seriál) odpad!

Táto pitchovina nestojí ani za grcku, ktorá sa mi derie hore krkom len pri pomyslení na Emily gangbang

Dámský gambit (2020) (seriál)

Vždy som bol presvedčený, že šach je veľmi nebezpečná hra. Človek môže ľahko zaspať a vypichnúť si oko na kráľovnej. S týmto očakávaním som vstupoval aj do tejto partie a som nesmierne rád, že som sa mýlil.

Jako v bavlnce (2020)

Nič. Mŕtve a aj tých zopár scén, ktoré vyzerali zaujímavo napokon pohltil balast už sto krát videného.

Perníkový táta (2008) (seriál)

Tu nie je o čom. Tento seriál vcucne do deja od prvého momentu a ako mlynček, z ktorého niet úniku melie až do posledného dielu poslednej série.

Sherlock (2010) (seriál)

Neskutočné! Famózne! Geniálne! Tlieskam

Viník (2021)

One man show v podaní Gyllenhaala. A mňa to jednoducho bavilo.