Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (2011)

Jak řekla má kamarádka, Johnny zde spíše představuje nebojácného a hlavně nesmrtelného Semira z populárního seriálu kobra 11. Piráti svým 4 dílem ztratili nejen své kouzlo ale i osobitý vtip a o ději se nedá vůbec spekulovat. Modlim se aby na 5 díl nesehnali režii

Vrahouni (2010)

není to špatný jako film na odreagování. Jen se mi zdá, že autoři nevěděli jak ten film ukončit

A zase jedna Popelka (2008)

neuvěřitelně ukřičenej film. v dnešní době už se nehledá podle střevíčku, ale máme novinku pana ipoda

Trhni si! (2006) odpad!

ani odpad dát nemůžu. tohle bylo tak úděsný že to ani slovy nelze popsat. pro milovníky růžový je to jak dělaný

Sněženky a machři po 25 letech (2008)

postavit scénař na odkazech a hláškách z prvního dílu dokáže každej blbec. od toho filmu sem sice nic neočekávala, ale tohle bylo teda slabý. pro příště je lepší se vyprdnout na nesmyslný pokračování, nejen že škodí sami sobě, ale i prvnímu dílu, chudák Smyczek

Sabrina (1954)

tyhle filmy mě nikdy nepřestanou bavit, ta elegance a vkus. no krása

Ctihodný občan (2009)

není nad to pohrát si s bandou úředníků, jen se mi zdá, že typ těhle filmů je už poněkud ohraný

Samec (2009)

a ten konec byl jako co? že by se nám režisér rozdělil na 2 osoby a zvítězila romantická????

Zombieland (2009)

jako komedie splnili účel za 1, jako horor se sekli jako prase, takže krásnej střed na relax

Paranormal Activity (2007)

není to skutečný :D autor sází an 2 věci A) film točenej stylem dokumentu a za B)všichni sou přesycení hmotných duchů, což v tomhle případě zrovna nehrozí. ovšem záhadu v tom nehledejte. já jí osobně nikdy nepřišla na chuť a zrovna tenhle počin mi přijde přesvědčivější než záhada. jen by mě zajímalo co všichni maj s 3:15 :D