• Thriller

Dobrá Voda (1982) (seriál)

Hanicinec, Kemr, Brzobohaty,Mrkvicka, Nedbal ,rezie Frantisek Filip! Krom toho, jsem z Chrudimi...kousek od Slatinan kde se serial natacel a tamni prostredi znam velice dobre. Nedavno jsem mohl serial videt v Tv a snad s odstupem veku mu prichazim na chut. Zdejsi hodnoceni mi prijde krute.Holt se tocily veci poplatne dobe ale v tomhle serialu to zase tak hrozne nebylo. Takze *** a mam-li hodnotit srdcem ****.

Nezralé maliny (1980) (TV film)

Z uctou a obdivem muzeme sledovat herecke umeni stare generace hercu, ktera nema a myslim ze ani nebude mit kdy konkurenci! Zaslouzenych pet hvezd a to i navdory tomu, ze komunista si neodpustil zkurvit nekolik dialogu ve scenari propagandistickymi pindy.

I Love You Phillip Morris (2009)

Velka davka citu skryteho za spoutou humoru. A podotykam, ze dobreho! :) Povedena a vyvazena kombinace zanru komedie/drama. Pro me nejlepsi vykon Jima Carreye za poslednich deset let. McGregor a jeho jemny ,krehoucky teplousek nemel chyby! Nize napsana slova vypujcena z nekolika komentaru tady, presne odpovi na pocet ***** hvezd! ....vtipne, drze, odvazne,skutecne....

Příští rok ve stejnou dobu (1978)

Cast me romanticke duse plesa na plne obratky! Skvele zpracovane a kouzelne zahrane. // retospektivni zabery fotografii z prubehu let jak sel cas mezi setkanimi, podtrzene krasnou hudbou a potom vzdy zaber na onu chaticku....krasa!!! //

Blázni a děvčátka (1989)

Svobodna republika Zizkov!!! Krasna vzpominka na prazskou ctvrt , ktera byla vzdycky "svoje".

Buď v klidu (2005)

Tri hvezdy jentaktak....ta treti je za Vince Vaugna a jeho "cernou" mluvu a Dwayne Johnsona za jeho "samoiskou buznu" :) / ten chlapik ma komedialni potencial/ . Jinak ale ukrutna kravina. A skrze Johnsona :) ... http://www.youtube.com/watch?v=rRPq--rBH5g

Synové (2006)

Co se musi nechat je, ze severanum se podobna dramata tocit dari snad nejlepe! Velkym plusem filmu je castecna neucesanost, jazyk a neokoukane tvare hercu , ale take nalehavost urciteho sdeleni... **** a pul.

Svět podle Prota (2001)

Znate to. Dostanete , nebo si koupite lahev dobreho vina, konaku , ale rozhodnete se, nerozdelavat ji hned.Setrite si ji na nejakou zvlastni prilezitost.Na pozdeji.Mozna i leta. A kdyz se jednou nakonec rozhodnete lahev otevrit a ona vam to vrati, v chuti vina se zuroci to cekani, jste spokojeni....tak je vse jak ma byt. Trochu "podobne " to ja delam s nekterymi filmy. Kdysi jsem tak vychutnal s odstupem nekolika let Pulp Fiction a dnes jsem otevrel "zaprasenou lahev" s vinetou K-PAX. Hned prvni dousky navodily prijemnou atmosferu, v jejimz prubehu se mi po tele rozlival prijemny a spokojeny pocit zpusobeny laskavosti a citem celeho - filmu. Bridges i Spacey exeluji! A Spaceyho uz nebudu mit zaskatulkovaneho jako Johna Doe, Rogera "Verbala" Kinta, ani jako Lestera Burnhama , ale navzdy si ho chci pamatovat jako Prota!

Užívej si, co to jde (2009)

Allen nestraci na sile! Woody se vratil do New Yorku, kde se vzdy citil jako ryba ve vode, coz take potvrzuje jeho dalsi snimek.Jemu typicke dialogy, pritomny intelekt , vtip ,zivoty prolinajici se v mnohouhelnicich, jazz.. vse stale funguje, jak fungovat ma. Prijemny happyend, ktery dokaze vykouzlit usmev ponekolikate / napr. i Deconstructing Harry / , by si mel Allen nechat patentovat :) Volba herce, herce za Woodyho Allena , ale vlastne herce Woodyho Allena, byla perfektni!!!

Sjezd abiturientů (1999) (TV film)

Skvela podivana, ktera dovede upoutat pozornost od zacatku do konce. A to i navzdory necitlive dobe vysilani CT1 23:30......nechapu. Po vcerejsim opetovnem shlednuti, pridavam patou hvezdu. Herecke obsazeni je vyjimecne kvalitni, zejmena pak u postav abiturientu. Labus zde dokazuje sve nesporne kvality herce dramatickych roli.