• Thriller

96 hodin (2008)

Akce, napeti a akce, to je oc tu bezi! Jednoduchy scenar, zapletka...co na tom..?! Odpustim i tu anglictinu ve Francii. :) Neeson podava skvele akcni vykony a ubrat mu par let, dovedu si ho predstavit , klidne jako Bonda a'la Daniel Craig. Jinak francouzum ctyri hvezdy a jen tak dal, jejich kriminalky patrily vzdy k nejlepsim!

Kód Navajo (2002)

Mohl to byt dobry film, ma dobre tema, snad i herce, ale pan reziser nam to podal tak nejak... no, ***minus . Skoda.

Operace: Zlomený šíp (1996)

Travolta ma styl, to se musi nechat! :) Nenapadna scena ,kde si frajersky vychutnava cigaretku jako nikdo jiny, mi to dokazuje. Jinak prumerny ,dobry akcni film na ***+ .

Nesmiřitelní (1992)

Při strhující proměně starého vyhaslého Munnyho ke konci filmu, jsem si s pocitem mrazení uvědomil, že vyprávěné legendy o něm nebyly zdaleka heroizované, / např. "Tak jsem si vzpoměl, oni byli tři ,cos je zastřelil, ne dva.." / a on to take v nezapomenutelných poslednich minutách filmu dokázal.

Čekej do tmy (1967)

Napinavy snimek s vybornou Audrey, neztraci na svem lesku nic i po vice nez ctyriceti letech!

Dravé ryby (1983)

Na svou dobu originalne natoceny snimek vyssi umelecke kvality. Videt, tehdy jeste mlade herce, vetsinu z nich stojicich na zacatku svych karier / Rourke,Ch.Penn,Dillon,Cage /, urcite stoji za to. Vyborny Mickey Rourke!

Hadi v letadle (2006)

K rozhodnuti jit na *** me dotlacily humorne hlasky. Tlusty "nahradni pilot " nema chybu :-) V nazvu zanru akcni / thriller bych doplnil komedie.

Bullittův případ (1968)

Stara ,dobra kriminalka s charismatickym hrdinou a jednou z nejlepsich automobilovych honicek vubec! /prave za honicku davam ctvrtou hvezdu/.

Nedělejte zmatek (1967)

Sedesata leta, California,zensky, hippies,volna laska :) muscle beach...tam bych chtel zit! Kulturisticky sampion a znama tvar tohoto sportu Dave Draper ve vedlejsi rolicce.

Vertical Limit (2000)

Tri hvezdy "s odrenyma usima" , jen za par napinavych scen. Ale opravdu jen za par, protoze zbytek byl takrka komicky. / Cepín rules!! :)))))) /