Reklama
Reklama
ČSFD projekce
Nikdy se nepouštěj
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
3 fanoušci
/ 3 body
JCHSnake
Jakub
Praha, Hlavní město Praha, Česko
Filmový fanoušek
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Animovaný
Komedie
Akční
Horor
Drama
film
seriál
pořad
hudební…
TV film
USA
Velká Británie
Česko
Kanada
Německo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené seriály
(10)
Sherlock
(2010)
Gotham
(2014)
Hra o trůny
(2011)
Teorie velkého třesku
(2007)
Spartakus
(2010)
Spartakus: Bohové arény
(2011)
Živí mrtví
(2010)
Mr. Bean
(1990)
Městečko South Park
(1997)
Stranger Things
(2016)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
3 body
Fanklub
(3)
CJFlip
BrckoGOS
SuperMike