Marvels (2023)

“Moderní” zhovadilost. Co nejvíc rasově zastoupit, ženy nahradí muže, mizerný vtip a detinske zápletky, ztraceny čas..

Tísňová linka (2013)

Závěr ustřelil celý film do zcela jiného hodnocení než by si zasloužil... Poslední Saw bouchnutí dveří tomu dalo korunu, ale jinak celý film svižně utíká a je dobře natočený

Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (2011)

Nejmenší dvě poastavičky na upoutávacím plakátu budou tím jediným, co mi po shlédnutí filmu zůstane v hlavě. Mnich a dokonalá, smyslná mořská pana stahující ho do blubin. Díky tomuto příběhu ve filmu dávám vyšší hodnocení, než bych jinak dal.

Warrior (2011)

Výborné nápady převzaté z bojových filmů, na které se již pomalu zapomíná, vojáci, odvod hlavního hrdiny, vykloubené rameno, lví srdce, Koba místo Attilly a další a další, ale proč ne, když to takhle super funguje a vznikne z toho akční, dokonalý film jak ze staré školy, není to nic špatného... Pro mne příjemné překvapení a jen houšť..

Kniha přežití (2010)

Tak zajímavé obsazení a tak nezajímavý film, navíc křesťanská propaganda. Hlavnímu hrdinovy se kulky vyhýbají, jeho úryvky z bible před bitkou nemá účinek jako v Pulp Fiction, zkrátka tu pro mě v tomto filmu nic nefunguje tak jak bych chtěl. Jediný v čem měl ten film pravdu je, že se na víře dá vidělat majland a kdo jí ovládá zfanatizované lidi, nepotřebuje žádný náklady na to aby mu sloužili a odevzdali mu majetek

Legenda o sovích strážcích (2010)

Čekal jsem hodně, kombinace Snydera s tak zajímavým tématem a trailerem klterý to celé podporoval. Ve výsledku ale bohužel dětinskost pojetí nevyvážila dokonalost po technické stránce a film mne zklamal. Na druhou stranu podle reakcí maminek v kině, je i jako pohádka pro děti nemířen film trochu špatně. Škoda, mohlo to být výborné fantasy

Princ z Persie: Písky času (2010)

Dobré zpracování hry, popravdě podle hodnocení tady, čekal jsem, že to bude mnohem horší, naštěstí se tu mezitím hodnocení vytáhlo trochu nahoru a myslím, že odpovídá. Kvalitní efekty, dobré obsazení, na hru i docela kloudný scénář. Pohodový filmek na volný večer. Hru sem miloval, tak je možný, že je i moje hodnocení více subjektivní

Prokletý ostrov (2010)

Milé překvapení, sice toto téma bylo zfilmováno již mnohokrát, ale spojení nacistů, starého odlehlého ostrava a zručné ruky Scorseseho vytvořila skvělý film s hustou a dechberoucí atmosférou. DiCaprio a Ben Kingsley skvělý herecký výkon, Ruffalo do své role zapad taky skvěle....moc rád sem tenhle filmek viděl.

Víla Zuběnka (2010)

Pobavil sem se a o to jde :-D Úkolem komedie pro mne neni vždy jen super inteligentní humor, občas je dobrá i oddychovka a sebeironie a té tenhle filmek má na rozdávání. Vidět Rocka v baletním kostýmku nářez :-D

Dragonball: Evoluce (2009)

Těžko hodnotitelný film, pro mě podprůměr, ale asi by ho měli hodnotit mnohem mladší... Je to spatlanina, ale až na pár trapných a divných chvilek mi film rychle utekl