Spása (2014)

Priemerný western. Slabá muzika no vizuál ako celok bol veľmi pekný. Herci boli fajn, ako sa aj očakáva no tuto sa mi potvrdzuje, že Eva Green dokáže hrať prvú ligu, aj bez slov, celkom nemá. Jej oči dajú najavo všetko.

Až na dno (2014)

Táto komorná dráma s akým takým dejom ma dosť zaujala hoci som o filme na základe hodnotenia pochybovala. Bolo to veľmi melancholické so skvelými hercami na čele s anjelskou Elle Fanning. Aj keď som ju kedysi veľmi nemusela, začínam jej prichádzať na chuť, pretože mi svojim herectvom dokáže učarovať. Vo filme sa tiež objavili Cersei a Tyrion f-ing Lannistrovci, ktorí mňa osobne dosť potešili. Celkovo film hodnotím na 4* ktoré si podľa mňa zaslúži.

Komorná (2016)

Skvelé! Malo to zaujímavú zápletku, dobré zvraty, ktoré som nečakala a úžasnú kameru + veľmi dobrých hercov. Na to, akú dlhú to malo stopáž ma to dosť bavilo keďže som sa ani raz nepozrela na hodinky. Hodnotím na silné 4*

Zakladatel (2016)

Bol to hajzel no silnejší vždy vyhráva.

V jeho očích (2014)

Nádherne a citlivo vykreslený vzťah dvoch ľudí. Herci podali úžasné a hlavne prirodzené výkony a soundtrack bol tiež skvelý. Hodnotím jednoznačne za 5*

Horké letní noci (2017)

Veľmi dobrý feel good dráma s mojím milovaným Timothéem a ďalšími skvelými hercami. Musím napísať že pre mňa si Emory Cohen ukradol aj tých pár scén v ktorých bol pre seba. Taktiež soundtrack bol super. 80%

I Can't Think Straight (2008)

Fajn film so štipkou humoru k tomu. Mám rada túto tematiku filmov a tento patrí medzi tie lepšie, ktoré som mala možnosť vidieť. PS.Lisa Ray je bohyňa

Nepříčetná (2018)

Claire Foy bola úžasná. Nápad bol zaujímavý ale pre mňa to bol skôr taký lepší priemer. Stalker bol však riadne creepy a nechcela by som byť v koži Sawyer :D

Záhadná bouře (2018)

Znova to dokázal. Zaujímavý dej, sympatické postavy a mindfuck na konci. O filme som si dopredu radšej nič nezisťovala a dobre som urobila. Trochu ma prekvapilo to scifi ktoré tam má veľkú úlohu, keďže predchádzajúce filmy boli zasadené do reálneho sveta. Avšak nič to nemení na tom že je to skvelý film, ktorý ma zasa oblbol. Je ale pravdou, že Contratiempo a El Cuerpo sa mi páčili o čosi viac. PS. Hlavná herečka mi výzorom chvilami pripomínala Keiru Kneightley