• Válečný

Ride Like a Girl (2019)

Hodnotili jsme pro Darka.Tak by se mu to líbilo....

Bez zlého úmyslu (1981)

Tak tento filmeček mě nevtáhl do děje-on mě přímo vcucl.Paul jim dal na prdel všem a té novinářky mi vůbec není líto,natož toho horlivého komisaře.Patrně jsem měl s obojím neblahou zkušenost.

Mulan (2009)

Tak nepamatuji kdy mě film naposledy takhle chytil!Jak dějově a ta nádherná hudba-vskutku nádherná.

Letka 633 (1964)

Nemůžu si pomoct ale na tehdejší dobu tak perfektní záběry?????A jsou to opravdu Moskyta,né žádné napodobeniny.Nepamatuji kdy mě naposled film takhle chytl-škoda že tam všichni zařvali.

Šťastné a Veselé (2005)

Porušovat nebo dokonce odmítnout splnit rozkaz-to se mi líbí.A na vánoce dvojnásob.

Druhý dech (2007)

Čest-to je pojem co se dnes už nenosí.Ale v tomhle snímku je jí plno.A překrásná Monica.......

Recitál skupiny Klíč (1992) (TV film)

Najezdil jsem se na ně dost a dost-nádherná hudba,stačí zavřít oči a jste někde na hradě ve středověku.Pak procitnete a on to to není středověk ale kapitalismus.Poznal jsem to podle toho,že mi z bouranýho auta- LIDSKÉ HYJENY ukradly ve stavu kdy jsem se nemohl bránit,všechny nahrávky skupiny Klíč.Bylo tam i Dvd-bylo!

Hancock (2008)

Tak celou hodinu jsem nad těma hláškama brečel smíchy.Dalších 20 min.do konce to už zas tak na zasmání nebylo.Spíš romantické.Ale celkově-dobrý recept na zlepšení nálady.

Nebezpečná krása (1998)

Tento nádherný snímek by si měly shédnout všechny ženy které jsou v manželství"Hlava rodiny".Určitě jim nezdravě stoupne sebevědomí ještě víc.Exceluje tu Catherine Mc Cormack-tak dobře známá ze "Statečného srdce".A ta krásná hudba to jen doplnuje.Ještě jeden film by oslovil "ženy-putky" a to "Gejša".

Ohnivý oceán (2004)

Nádherný film o koníčkách a nezlomné lidské odvaze a vytrvalosti.Ze začátku se zdá že nic moc.Kovboj-posel ,donese velícímu důstojníku rozkaz na vyvraždění indiánské vesnice-zhodou okolností jsou to jeho pokrevní bratři.Při pokusech se upít k smrti se to stane-přijme výzvu za ůčelem zabránit armádě ve vybíjení původního plemene koní.A tak se on a jeho věrný mustang pouští do nemožného-konkurovat arabským plnokrevníkům na jejich půdě.Film doprovází nádherná hudba,nechybí romantika-takže si připravte kapesník.