Spider-Man: Bez domova (2021)

Jeden z nejlepších filmů od MCU. Toto byla tak velká pecka, která nejde popsat. Užasný námět, úžasná kamera, užasná hudba a prostě úžasný celý film.

Schindlerův seznam (1993)

Na tomhle filmu se dá říct jen tohle…Tenhle film je prostě mistrovské dílo. Nic jiného bych už nepsal.

RoboCop (1987)

Nečekal jsem že film Robocop mě takhle netchne. Dlouho jsem ho odkládal až teď jsem se na něj podíval a hodně mě ten film překvapil. Hodnotím 5*

Red Notice (2021)

Film na který bych se klidně mohl podívat ještě jednou, ale před spaním, aby to jen hrálo do pozadí. Takové filmy už jsme viděli s Dwaynem Johnsonem, takže nic nového. Raynolds je ukecaný jako vždy a z Gal Gadot udělali sex bombní mrchu. V závěrečné cca půl hodince jsem si myslel, že koukám na nového Indiana Jonesa a pak jsem myslel, že koukám na Indiana Jonesa 4 jak tam byla ta honička v té jeskyni. Takže typická americká akční komedie a já ji hodnotím 3*.

Očista navždy (2021)

Film se (skoro) pořád a pořád opakuje. Tady dali jen, že Očista je i přes den a to je všechno. Na filmu mě lákalo to, co jestě můžou nabídnout divákovi, očividně už vůbec nic. Tenhle film je na úrovni Prvnímu Očistovi (2018) tím pádem dávám 1*

Zátopek (2021)

Neuvěřitelný film a neuvěřitelný zážitek. Velký klobouk dolů Davidovy Ondříčkovy a jestě větší klobouk dolů dvoum hlavním postavám Václavu Neužilovy a Marthe Issové. Tihle dva úžasní herci to zvládli dokonale.

Minamata (2020)

Emocionální film se vším všudy. Podle mě Johnny Depp dal pro tuhle roli maximum a i když jsem neviděl úplně všechny filmy s Deppem, tak zatím nejlepší jeho výkon. Tenhle film měl úžasné kamerové záběry, úžasný scénář a taky se dá říct úžasné obsazení. Filmu dávam 5*.

Ve skrytu (2021)

Tohle byl můj první film na KVIFF a musím říct, že tohle pro mne nebyl film ale porno. Film byl jen o sexu a dá se říct o ničem jiném. Námět nebyl až tak špatný, ale mohl scénarista tam dát určitě nějaké jiné scény a ne že tam bude 10-15 minut jen sex. Kamera byla dost lína. Scény na jednom místě byly tak 5-10 minut. Ale abych dával i klady, tak to musím dát hercům, že vydrželi ten (opravdový) sex a jejím občasným dialogům. Tenhle film bych ohodnotil 2* a má to i nějaké ty plusy, že to byl můj úplně první film na festivalu v Karlových Varech.