Bournův mýtus (2004)

Jason se s Marií ukrývá před nájemnými zabijáky. Jednoho dne je ale jeden agent najde a Marie příjde při honičce o život. Neznámý nepřítel Jasona ale stále pronásleduje a Bourne se tímto vrací zpátky do akce...Přestřelky,honičky,výbuchy, ale přesto se mi první Agent bez minulosti líbil o něco málo více. 70%

Lola běží o život (1998)

Lola a Manni jsou milenci. Manni pracuje jako kurýr, ale při poslední akci ztratí tašku kde je 100000 marek. Teď má pouze dvacet minut na to, aby peníze sehnal,jinak zemře. Z telefonní budky volá Lole, která ho ujišťuje, že peníze za takovou chvíli sežene. V tuto chvíli začíná Lola běžet o život....Film krásně ubýhal a já se dobře bavil,jenže sem myslel, že se budu bavit více. Poslední příběh mohl určitě dopadnout jinak. Scéna v kasinu mi přišla jako docela nereálná (i když šance je vždycky), ale přeci jenom sem u toho kroutil hlavou.Natočeno je to dobře,ale pro mě je to takový standart. Takže dávám 60%

Sněhurka a sedm trpaslíků po 10 letech (1999)

Zlá čarodějnice (Nikki Anderson) se po 10 letech probouzí z dlouhého spánku. Jediné na co myslí, je jak se pomstít sněhurce, která může za její dlouhý spánek. Touží získat jejího prince, který by ji ukojil a tak na něho vrhne kletbu. Princ se musí vydat na cestu,aby kletbu mohl zrušit. Mezitím se čarodějnice vydá na zámek, s cílem sněhurku zabít...Porno v hlavní roli s Nikki Anderson. DVD verze je lepší,protože má pouze 85 minut...55%

Dealer (1996)

Frank a Tony jsou dealeři drog. Při jednom větším kšeftě se zadluží u mafiánu Mila. Při předávání je ale chytne policie a Frank hodí drogy do jezera. Teď ale musí sehnat zpět prachy, které dluží Milovi. A má na to pouze 2 dny....Zdařilý dánský filmeček,který si na nic nehraje a udrží diváka u obrazovky až do samého konce.V tak drsném a syrovém příběhu mi chyběla pouze nějaká erotická scéna a nebýt toho nedotaženého konce,možná bych dal i plný počet hvězdiček. Takhle dávám 70%

Taková normální rodinka (2008)

Rodina Hanákových žije pohromadě pod jednou střechou v jedné malé vesnici. U každodenní večeře oznámí mladší dvera Kačenka, že je těhotná se Zdeňkem,kterého zná 2 měsíce a že si jej hodlá vzít. Zdeněk přijede brzy na návštěvu a ihned se stává tečem prověřování. Do všeho se zaplete také Zdeňkova maminka, která o žádné svatbě nechce ani slyšet...Příjemná oddychovka s docela dobrým obsazením,která ale nevyužila svého potenciálu. Nebýt herců Mádla a Holubové, asi bych jednu hvězdu ubral (možná i dvě jak tak přemýšlím),ale protože sem od tohoto filmu nic nečekal,docela příjemně sem to dokoukal. Slabých 50%

Legenda jménem Bruce Lee - Cesta za slávou (2008) (TV film) odpad!

První část,dvoudílného filmu, nám vypraví, kterak se Bruce Lee naučil bojové umění, které ho později tolik proslavilo...Nejprve jsem si myslel, že dám alespoň jednu hvězdičku za Kwok-Kwan-Chana, který je samotnému Bruce Lee dost podobný, ale protože hodnotím film,tak to udělat nemůžu. Amatérismus z toho po celý film přímo vyzařuje a kdyby tohle Bruce viděl,tak by asi všechny tvůrce filmu pořádně nakopal. A jeho manželka Linda by té herečce, která ji v tomto filmu hrála vyškrábala oči, za ty debilní kecy. Ne,ne a ne!!! Na druhý díl už koukat nebudu.Když už shlédnout něco o Brucově životě,tak jednoznačně starší Dračí život. Tohle je odpad jak vyšitý!!! Vysoké hodnocení některých uživatelů v tomto případě není na místě. Ruce pryč. 10%

Dobyvatelé sedmi moří (1953)

Kapitán Barbarossa unáší loď i s celou posádkou. Osvobodí tím španělské otroky, kteří tak začínají sloužit jemu. Na Tortuze se poté zmocní krásné hraběnky Alidy a žádá po jejím snoubenci tučné výkupné. Ta se ale do něj zamiluje a varuje jej, před nekalými pikly snoubence Salceda....Docela zdařilý snímeček s krásnou Donnou Reed. Fanoušci těchto filmů jej jistě ocení více.Pro mě hezkých 40%

Shocker (1989)

Sériový vrah Horace Pinker vyvraždil již několik rodin a to velmi brutálně. Jednoho dne je ovšem dopaden a odsouzen k smrti na elektrickém křesle. Tím to vše ale nekončí,Horace se vrací zpět ze záhrobí a je připraven znovu zabíjet... Trošku ulítlí horor Wese Cravena,který bych rozdělil na tři části. Ten první je klasický slasher, kde vrah zabíjí jednu oběť za druhou. V druhé části Horace již po smrti střídá tělo za tělo a to tak rychle, že divák občas ani neví,ve kterém těle duše Horace zrovna je, no a v třetí části,již putuje vrah coby televizní vrah z kanálu na kanál a to už je opravdu k smíchu. Kdysi sem to viděl a líbilo se mi prvních 40 minut,teď sem to viděl asi po 10 letech znovu a opět se mi líbil jen začátek. Takže první půlka slušná, druhá půlka odpad,takže slabých 40%

Spoušť (2005)

Alison a Emily jsou nejlepší kamarádky z té nejbohatší čtvrti Beverly Hills. Mají vše na co si vzpomenou, ale to jim nestačí. Při kupování kokainu v té nejdrsnější čtvrti, zatouží obě dívky stát se členy pouličního gangu. Podmínky přijetí jsou ale tvrdší, než si obě mysleli... Drsný příběh,dobrá hudba, pěkné holky v čele s Anne Hathaway, ale bohužel nedotažený konec, díky kterému jsem jednu hvězdu ubral. Ale jinak slušné. 55%

Dům tisíce mrtvol (2003)

Čtveřice teenagerů, se vydává o Halloweeské noci na projížďku a náhodou narazí na dům hrůzy. Uvaděč jim prozradí, že v tomto městečku měl dům Dr. Satan,což byl legendární vrah. Mladíci neváhají a jdou se podívat k domu, ve kterém ale nyní žije početná rodinka zvrácených psychopatů... Hodně zvláštní filmeček,musíte odbourat veškeré zábrany, abyste to vůbec dokoukali. Já věděl do čeho jdu,ale přesto si myslím, že druhý díl (Vyvrženci pekla) je o dost lepší. 40%