Obecná škola (1991)

Je po válce a nejlepší kamarádi Eda a Tonda chodí do stejné chlapecké třídy, která je ale takřka nezvladatelná. Není divu, že se třídní učitelka jednoho dne zblázní. Místo ní nastupuje náhrada. Bývalý voják Igor Hnízdo, ze kterého jde obrovský respekt. I když používá proti žákům mírné fyzické násilí, brzy si ho oblíbí...Úsměvná komedie, která vždy pobaví. Obecná škola prostě patří mezi filmy na které se nezapomíná a na které se můžete dívat znovu a znovu. Nebudu to dále rozebírat prostě 90%

Pod povrchem (2000)

Claire a Norman žijí spokojeně se svou dcerou ve velkém domě. Vše se změní, když se Claire začne zjevovat duch nějaké dívky. Norman svou ženu přesvědčuje, že se jedná pouze o halucinace. Duch ale nemizí a pravda začíná pomalu plout na povrch...Výborná duchařina s hvězdným hereckým obsazením, která nás drží v napětí po celou dobu filmu. Škoda jen, že už asi v polovině filmu víme, jak to asi vše skončí,takže sem musel jednu hvězdu ubrat. Ale jinak hezkých 70%

Farma smrti (2005)

Parta mužů, nemůžou najít práci a tak se jen tak potulují Texasem. Znenadání jim příjde pod ruce nabídka, pracovat na jedné odlehlé farmě. Ta má ovšem jasně daná pravidla. Pracuj a budeš mít střechu nad hlavou a jídlo. Pracuj málo,zkus utéct nebo něco pokaž a skončíš jako žrádlo prasatům.Na této farmě vládne šílená rodina Brodericků...Co tohle zase mělo být??? Vykrádačka jako sviňa. Měl to být horor,ale že bych se nějak bál nebo dokonce i vylekal nehrozilo. Film spíše pro masochisty. Ale hodně slabý...35%

Žít a zemřít v L.A. (1985)

Detektiv Jim Hart je na stopě nebezpečnému padělateli peněz. Akce mu ale nevýjde a je zastřelen. Jeho parťák Richard Chance, přísahá, že vrahy dostane za každou cenu....Průměrný akční film,kde padoucha ztvárnil Willem Dafoe. 55%

Drž hubu! (2003)

Quentin je idiot. Snaží se přepadnout banku ale nerozezná ji od směnárny. V base se seznámí s Rubym, který je zapletený do nebezpečných kšeftů. Oba spolu omylem uprchnou. Quentin věří, že je Ruby jeho nejlepší přítel a tak se ho drží zuby nehty. A přivádí ho do mnoha nebezpečných, ale i komických situací....Já moc francouzské filmy nemusím,ale tohle je opravdu skvost. Depardieu je coby tupec Quentin výborný a Jean Reno hraje svůj standart. Když k tomu přidám ty nesmrtelné hlášky, tak je mé hodnocení jasné. Kdyby byl konec filmu tak dobrý jako začátek, dal bych hodnocení skoro nejvyšší. Takhle dávám 75%

Li Xiao Long chuan qi (2008) (seriál)

Bruce Lee vyzývá mistry bojových umění různých stylů, aby svůj styl co nejvíce zdokonalil. Na americkém mistrovství bojových umění vítězí, díky čemuž si ho všimnou filmový režiséři. Bruce Lee začíná točit seriál Zelený sršeň a poté i své další filmy, které ho proslavili a proslavují dodnes...O dost lepší než první díl,bohužel mi vůbec nesedl konec, jinak bych i jednu hvězdu přidal. Opět hrozné herecké výkony,strašná hudba a spousta soubojů na úkor příběhu. Scény kdy Bruce natáčí filmy jsou zobrazovány rychle za sebou, takže pokud nejste fanoušek Bruce ani nepoznáte, který film se zrovna točí. Od Číňanů bych teda čekal, že se ke své legendě bojových umění postaví lépe a ne takovýmto téměř amatérským dvoudílným filmem. 40 %

Zombies & Cigarettes (2009)

Docela obyčejný den v normálním obchodním domě se změní v noční můru poté, co se někteří zákazníci promění v krvežíznivé zombies. Tři muži a jedna žena bojují o holé přežití...Krátký 17-minutový horor je natočen velmi realisticky a zombíci vypadají skvěle. Škoda, že to nebyl celovečerák i když ten konec mě zklamal.Ale na to, že je to ze Španělska dobrý!!! Pokud to chce zkouknout, tak film je zdarma k dispozici na webu studna.net.Hezkých 60%

O princezně Jasněnce a létajícím ševci (1987)

Švec Jíra vysvobodí princeznu Jasněnku z věže, kde ji zavřel pan Král kvůli věštbě zlé čarodějnice. Ta se Jasněnky nakonec zmocní a švec Jíra musí Jasněnku opět osvobodit.... Trošičku strašidelná pohádka Zdeňka Trošky, které sem se kdysi bál, ale teď se spíše zasmál. Nevidím na ni ale vůbec nic vyjímečného a Míšu Kuklovou nemám moc rád,takže průměr.50%

B.T.K. (2008)

V malém americkém městečku Witchita, řádil v 70.letech sériový vrah. Nyní po 25 letech, je vrah zpět, aby opět šířil kolem sebe paniku a hrůzu.Žádná žena, ani muž se před ním neschová. Jmenuje se Dennis Rader. Dostal přezdívku B.T.K. což jsou iniciály,všeho co po sobě zanechal. Oběti byly svázané,zmučené a zabité...Fiktivní příběh, skutečného vraha nám nabízí tento video film. Od začátku do konce vydíme přehlídku přepadených obětí i když se tu sem tam mihnou záběry spokojené rodinky.Kdyby mi to nepřipadalo tak amatérsky natočené,jednu hvězdu bych přidal. A kdeže vzal Denis pistoli,když ji při přepadení jedné z obětí zahodil??? Že by měl dvě? No nevím. 45%

Vyvrženci pekla (2005)

Rodina masových vrahů Fireflyových je obklíčena policejními jednotkami ve svém domě. Dvěma členům rodiny se podaří uprchnout a šerif Wydell přísahá, že je dostane za každou cenu. Obětí mezitím přibývá. Fireflyovi se s nikým příliš nemazlí...Volné pokračování hororu Dům tisíce mrtvol. V tomto případě musím říct,že se to povedlo o dost více než díl první. Spousta akce,vražd,sexu a nahotinek,což je typické pro režiséra Roba Zombieho. Takovéto ujeté filmy už se moc netočí, ale Rob je na to expert. Jen mám strach, že druhý Halloween, na který se tolik těším,totálně zmrví. Ale vyvrženci byly dobří. 60%