Góóól! (2005)

Santiago Munez hraje fotbal jako amatér na předměstí L.A., kde se dostal už jako malý a žije zde nelegálně. Santiago dostane mimořádnou možnost, absolvovat testy v anglickém týmu Newcastle United. Zprvu se zdá, že na tvrdou anglickou hru nemá, ale čím víc šancí dostavá, tím víc objevují trenéři a šéfové týmu, jeho vyjímečný fotbalový talent. Nastává okamžik, kdy se Santi dostává do A-týmu Newcastlu... Hezká pohádka o splnění velkého snu,kterou umí natočit opravdu jen američané. Ale dobře se na to dívá a fotbalové momenty jsou natočeny výborně. Navíc se tu i mihnout opravdové fotbalové hvězdy a pokud jste zarytý fanoušek fotbalu,možná byste i jednu hvězdu přidali. Já zůstávám o čtyřech,krásných 75%

2001 maniaků (2005)

Parta mladých lidí se díky objížďce na silnici ocitá v malém venkovském městečku Pleasant Valley, kde právě probíhá oslava stého výročí osvobození města. Obyvatelé městečka jsou připravení na večerní párty, kde bude parta mladých návštěvníků hlavním chodem... Hodně dobrý remake, originální vraždy, krásné a nahé děvčata a černý humor. Pěkných 60%

Abducted by the Daleks (2005) odpad!

Čtyři kamarádky jsou uneseny mimozemšťany na vesmírnou loď, kde jsou podrobeny různým experimentům... Lehké erotické sci-fi, které můžeme najít na té největší odpadní skládce největšího hnusu. Toto nezachrání ani čtyři nahaté blondýnky a to jsem si myslel, že už takové filmy nikdo netočí. Omyl. Shlédnutí tohoto filmu je ztráta hodiny,díkybohu, že to není delší...0%

Nepřemožitelný shaolin (1978)

Tři mistři ze Severního Shaolinu se utkávají s mistry z Jižního Shaolinu a vítěz má učit vojáky Mandžuyi své umění. Severní Shaolin vyhraje,ale generál Mandžuyi tajně tři bojovníky Jižního Shaolinu usmrtí. Jih žádá pomstu a tvrdě trénuje aby Sever porazil. netuší ovšem, že za vším stojí Generál....Opět stupidní děj,ale bojové scény skvělé,navíc výborná melodie a dobrý záporák (Wang Lung Wei) i když toho se ve filmu moc nenabažíme. Ale dobrá oddychovka s překvapivým koncem.60%

Bony a klid (1987)

Mladý automechanik Martin příjíždí do Prahy, aby si sehnal marky na plábovanou diskotéku. Veksláci ho však podvedou a tak se po čase znovu vrací do Prahy, aby peníze získal zpátky. Dostává se však do křížku s veksláky a netrvá dlouho a stává se jedním z nich.Bude to mít zničující dopad... Parádní snímek režiséra Víta Olmera, který si vždycky rád pustím. Tyto filmy se mi vždycky líbili,zlatá 80.léta. 75%

Hlubinná hvězda šest (1989)

Posádka ponorky Deepstar Six, má hluboko pod mořskou hladinou postavit jadernou elektrárnu. V hlubinách oceánu, ale nejsou sami...No celou hodinku se nic moc nedělo,ale pak to přišlo a bylo to dobrý. Přidávám jednu hvězdu za pěknou příšeru,ale více se mi kdysi líbil film Leviathan. Slabých 50%

Blbý a blbější (1994)

Harry a Lloyd jsou typičtí looseři, kteří nemohou najít práci a smůla se jim lepí na paty. Rozhodnou se tedy vydat se napříč spojenými státy, do Aspenu,vrátit kufřík ženě, která si ho omylem zapoměla na letišti a doufají, že se jim štěstí zase navrátí...Když sem to kdysi viděl poprvé,válel sem se smíchy. Pak podruhé,potřetí...podvacáté a pořád je to pro mě bomba. Ty hlášky a scénky mě vždy pobaví a i když je to stupidní film jako sviňa,pro mě je tato komedie kultovní. 90%

Hamiltonovi (2006)

Hamiltonovi jsou osiřelá rodina, která se stěhuje z místa na místo. Usadí se v Kalifornii a zodpovědnost převezme nejstarší David, který dbá na celou rodinu,ta ale skrývá hrůzostrašné a děsivé tajemství... Slabší horor,který nijak moc nepobaví,divák se nebojí,ale alespoň trošičku zaujme konec. Slabých 40%

Braindead - Živí mrtví (1992)

Lionel žije se svou matkou, v obrovském domě. Potají se začne scházet s krásnou Paquitou. Matce se to ale nelíbí a neustále Lionela sleduje na každém kroku. Když je jednoho dne sleduje až do zoo, kde jí kousne zákeřná krysí opice, začne se velmi rychle měnit v krvelačnou zombie. Lionelův strejda mezitím v domě uspořádá velkou párty, jenže nebude trvat dlouho a ze všech účastníků se stanou oživlé mrtvoly. Až na Lionela a Paquitu, kteří se musejí z tohoto srabu vysekat....A to doslova. Hektolitry krve,vyrvaná srdce a vnitřnosti,malé zombie děcko,kopa oživlých mrtvol (kněz a doktorka si to dokonce rozdají) a k tomu perfektní hlášky a režie Petera Jacksona.Je to bomba 80%

Vetřelec ³ (1992)

Ripleyová (Sigourney Weaver) přežije nouzové přistání a dostává se tak na planetu, která je přísně střeženým vězením. Očekává, že ji brzy vyzvedne záchranný tým,vše se změní, když začne tušit, že je na palubě Vetřelec. Musí se spojit s vězni a doufat, že ho zneškodní dříve, než je Vetřelec všechny zabije.... Další úspěšné pokračování Vetřelce, který měl ale tímto dílem skončit. 70%