Vetřelec: Covenant (2017)

Z hlediska hororu film neni moc děsiví ale jako pokračovaní není špatný. Film Vetřelec: Covenant je pokračovaní skvělé filmové sáze s názvem Vetřelec. Filmoví děj se odehravá po filmu Prometheus, kde mladá posádka lodi Covenant která zachití nouzové vysilaí na jedné z planet. Proto tedy vyšlou tým aby našli zdroj signálů (nepřipomíná vám to něco ?) Následně se stane nečekaná událost a pár lidí jsou nakaženy. Většina lidí na tento film nadavá ale tady něco většině lidí uniká a to fakt že Ridley Scott nás chce seznámit s tím že není jen jeden druh vetřelce ale hned několik. Proto tento film se motá okolo řešení co se vlastně stalo a jak se odsud dostat. Scény s vetřelci jsou agresivní a akční. Takže pokud chcete tento film vidět, berte fakt ten že se moc nevyděsíte. Tento film doporučuji každému fanouškovi Vetřelce, ale nedoporučuji těm kteří nemají ani páru o co jde. 5/5 Hvězd.

Tiché místo (2018)

Quiet Place je film u kterého se docela nalekáte a aji možná usnete. Quiet Place je film o tom že musíte být potichu, ano jak překvapivé. Film se odehravá během mimozemské invaze kdy vetřelci zautočí na cokoliv co dělá zvuk. Takže základ máme, ale to není všechno. V tomhle filmu se dívame na rodinu jak se snaží přežít v téhle těžké době. Celkem se jim to daří ale pak se něco stane a začne se bojovat o život, ale to až ve filmu. Film vypadá hezky, má hezký námět a obecně je to něco nového co se moc často nevidí. Pokud chcete tenhle film vidět tak běžte do kina, protože tohle by jste měli vidět jen s pořádným zvukem a nebo dobrýma sluchátkama. Tento film doporučuji těm kteří se rádi dívají na horory ale nedoporučil bych to těm kteří mají spíš rádi akční filmy s vybuchama, protože tohle je tichý film. 5/5 Hvězd.

Všechny prachy světa (2017)

Film s názvem "Všechny prachy světa" je dobře natočený snímek, hudba je dobrá, a scenář taky. Ale film se nedočkal moc dobrého ohlasu. Film vás nechá sedět na zadku, a čekat co se bude dít dál. Ale některé pasáže jsou docela nudné a zbytečně zdlouhavé. Film se odehráva v 70. letech minulého století když unesou mladého chlapce Plummera Gettyho. Po jeho dědovy chcou unosci velkou peněžní částku, ale zbytek až ve filmu. Z krátka jsem si film užil ale asi bych to doporučil jen těm, kteří nemají nic moc co na práci. 4/5 hvězd.