Star Trek: Hluboký vesmír devět - Slzy proroků (1998) (epizoda)

Za mne je to nejhorší část serie. Nedrží to vůbec pohromadě, až na pár dílů které jsou fajn. Když už to ta pizda Kai zkazila, tak se mělo více protlačit a držet se linie co se dělo když dobro neporazilo zlo. V některých dílech jako by se nic nestalo a pak zase jo a zase ne... Uvidím jak poslední serie, ale moc si od toho neslibuji.

Sandman (2022) (seriál)

Ta černa lůra, mi pije krev.

Vzestup Želv Ninja: Film (2022)

Želvy jsou moje srdcovka. Myslím že to bylo nekdy v 90' kdy je vysilala CST. Jedno moje já, by uvitalo konzervativnejsi pojeti. To druhé ja je vděčné za kazdy pokus ktery alespoň za něco stojí. Když si zvyknete na April, Trisku a  zelvy které nejsou jedna jako druhá, tak je to super barevná akční podívaná. Mate pravdu za plný počet hvězd to není, ale za jednu taky ne.

Moucha (1986)

Mouchu jsem viděl kdysi ve školní družině, přesněji napsáno některé děti si hrály v družině a my starší si zapůjčili klíč o místnosti kde bylo video a televize. VHSky byly vlastní, s tradičním na tu dobu dabingem. Poláci by řekli s lektorem. Vlastně dnes vnímám jako výhodu, polské tlumočení jednou osobou. Výhodu slyším v moznosti zaslechnout originální hlasy a ruchy. A tak slyším i originál. Abych se vrátil k družině, nikdo nás nekontroloval a filmů nebylo málo Dirty Dancing, Cyborg, Elm Street..... a další na tu dobu u nás sehnatelné.

Gappa (1967)

Byl jsem na to kdysi jako dítě v kině vesnickém. Zážitek to byl neskutečný, že i po cca 30 letech nemám problém vzpomenout jak se to jmenovalo.

Overlord (2018)

Tři poctivé hvězdy. Skoro jako Return to Castle Wlfenstein.