Barry (2018) (seriál)

Páni, ze začátku to byla mírně nadprůměrná komedie kde to nejvíce asi tahaly vtipné scény s mafiány, ale poslední 2 epizody to bylo téměř čisté drama a na konci i napětí. TOP postava: Hank - milý mafián :D

Everything Sucks! (2018) (seriál)

Nejlepší díly: Cheesecake to a Fat Man, I Just Wanna Be Anybody, We Were Merely Freshmen | Nejlepší postavy: Tyler, Oliver, ředitel Ken | První polovina seriálu mě moc nebavila ale druhá to krásně napravila a zanechala mě doufajícího v pokračování, výběr hudby a herců je (jak už je u seriálu od Netflixu zvykem) velmi zdařilý :) | top hláška: "Yo blueberry, let´s jam!" :D

Anihilace (2018)

Nedávno jsem náhodou poprvý viděl film Ex Machina, který mě nadchnul, proto jsem se těšil i na tohle a jsem v celku spokojen kdyby celý film byl tak dobrý jako posledních zhruba 40 minut myslím, že by se to dalo srovnávat s Ex, bohužel první část se zdála celá taková zbytečná, dlouhá a kromě toho "posunu v čase" nijak zajímavá. Ale rozhodně to není špatný film.

Tomb Raider (2018)

Nejlepší na tomhle filmu je určitě strašně sympatická herečka a zasazení do stejného prostředí jako ve videohře, je mi trochu líto, že Lara měla na konci trochu sebevražedné sklony a že tam nebylo tolik vtipů jako jsem doufal, přestože ve hře mi vážnost nějak nevadila, druhá polovina filmů byla až moc rychlá byl bych radši aby se víc zaměřili na Lary "vývoj" na ostrově, každopádně jsem si to užil a přestože jsem se málokdy zasmál tak jsem se často spíše pousmál (hlavní v první polovině) u takových těch "každodenních" problémů které Lara prožívá. Myslím si, že tento film pobaví i nefanoušky videohry :)

Death Note - Zápisník smrti (2006) (seriál)

První polovina seriálu je skutečně LUXUSNÍ, zhruba od 20 dílu mi místy přijde natáhlý, jinde zase jako strašnej overkill nebo nelogičnost. Nicméně jeden z nejkvalitnějších seriálů svého žánru. :3

Bláznivá, zatracená láska (2011)

Podle mě jedna z nejlepších "romcom" vůbec. Dobré herecké výkony podtržené překvapením na konci filmu, určitě každému doporučuji!

The End of the F***ing World (2017) (seriál)

Přijde mi to jako kdyby se potkali mladý Dexter Morgan a mladá Jessica Jones :D Pokud jste neviděli trailer jako já určitě budete překvapeni, jde jen o to jestli dobře nebo špatně. :D Já jsem se celý první díl nasmál, charaktery jsou strašně zvláštní a seriál má díky nim fakt šťávu... po prvním díle který byl bezkonkurečně nejlepší je příběh většinu času klišé romantika nicméně pokud to mám brát jako romantiku je to furt bomba a pevně věřím a doufám v druhou sérii.