Za svitu měsíce (2007) (seriál)

K tomuhle seriálu jsem se dostala úplnou náhodou, když už nebylo nic jiného a musím říct, že jeho shlédnutí vůbec nelituju. Prve jsem si myslela, že je to sama o sobě výborná detektivka, a to, že hlavní hrdina je upír, už je jen příjemná třešnička na dortě, ale po pár dílech jsem zjistila, že právě vampyrismus tomu dodává ten hvězdný šmrnc. Mick St. John v podání pro mě doposud neznámého Alexe O´Loughlina je hodně charismatická postava a po Damonu Salvatorovi se stal mým druhým nejoblíbenějším upírem..=o) Zárověň vystrnadil Hvězdnou bránu z mé topky. Škoda, že seriál dostal po první sérii stopku.

Rosamunde Pilcher - Zimní slunovrat (2003) (epizoda)

Naprostá šílenost a nuda! Nesympatičtí herci a logika děravější než ementál. Hvězda za scénu ošetření psa, kde jsem se musela zasmát, ikdyž to určitě nebyl režisérův záměr...

Komplic (2007)

Lehce pošmourný film s pomalejším tempem (což ovšem nebylo ke škodě), který se rozjede až ke konci. Začátek dobrý, závěr taky, ale přestředek by se dal zkrátit o nějakou tu vatu. Rozhodně to není tuctový kousek. 3,5* zaokrouhleno na 4.

Zlodějská partie (2009)

Jedním slovem nuda. Sálodlouhé nezajímavé dialogy střídá fádní děj. Během největší gradace jsem usnula (a to je co říct!) a dokoukala to později ..samozřejmě jsem o nic nepřišla. Film sází na zvučná jména, ale co naplat, blbost ani Freeman nezachrání.

Benga v záloze (2010)

První film, ve kterém mi Will Ferrell nevadil a ničím mě nerozčiloval...Sice jsem čekala trochu jinou zábavu, ale nakonec jsem se i tak dost nasmála..Především Mark Wahlberg v roli Terryho excelovat (na jeho baletní piruetu jen tak nezapomenu..=oD) a musím říct, že jeho přístup "naučil jsem se xyz, abych si z toho pak mohl utahovat" mě opravdu dostal..=o)) V podstatě je to povedená parodie na akční filmy, která si zaslouží lepší hodnocení..ode mě 4*.

Život podle Dana (2007)

Když jsem viděla, že v titulní roli hraje Steve Carell, čekala jsem jsem prvoplánovou ztřeštěnou blbost. Nic z toho to nakonec naštěstí nebylo...ba naopak to byl moc příjemný filmeček, u kterého jsem se i dost zasmála. Hodně mě taky překvapilo, že Američané konečně zase dokázali natočit komedii bez fekálních a vulgárních vtipů...Víc takových! =o)

Chlupatá odplata (2010)

Tak toto byl hodně velký omyl..Ač bych to od sebe nikdy nečekala, ta zvířata mě neskutečně nudila a rozčilovala..Hlavní zástupce zvířecí říše vůbec nevzbuzoval sympatie, Fraser se po celou dobu xichtil jak imbecil, a vůbec celé to bylo postavené na hlavu. A pak to opakování "vtipů", které nebyly vtipné na poprvé, natož na potřetí. Vlastně vůbec nechápu, jak může někdo od režírování Velmi nebezpečných známostí dojít po toto..

Babylon A.D. (2008)

Nevěřila bych, že to někdy napíšu, ale tenhle film zkazila hudba. Asi to měl být pokus o drsňáckou atmosféru, ale akorát mu přidala divnou pachuť. Vin Diesel hrál stejně jako jindy, možná by udělal líp, když by místo toho vzal roli v Hitmanovi..Jinak příběh sám o sobě nebyl špatný, pár scén bylo dost ujetých, ale ikdyž jsem viděla delší (prý mnohem lepší) 101 minutovou verzi, stále je to jen na 3 hvězdy.

12 podmínek k dědictví (2006)

Podle obalu a prvních minut jsem čekala, že tento film bude tak průměr, spíš podprůměr...ale kdepak, nakonec mě mile překvapil. Od začátku je sice jasné, kam postava hlavniho hrdiny spěje, ale přeměna se odehrává celkem pomalu a přirozeně. A Abigail je zase výborná. Někoho by mohlo zmást, že z 12 podmínek je ve filmu vidět asi 6, ale když se vydržíte podívat i na titulky, zjistíte, kam se zbytek schoval..=o)

Nakonec zemře (2010) (amatérský film)

Stačily 4 minuty a vešlo se tam úplně všechno..A prý že to bez krve nejde! =o)