• Pohádka

Fanfán Tulipán (2003)

Vincent Perez sice zdařila zakrývá, že je mu čtyřicet, ale to je tak jediné, co o tomhle filmu můžu říct. Příběh vyšumí sérii pitomých skečů, kterým někdo nadneseně říká scénář. Škoda škoda škoda.

Pán hradu (1999) (TV film)

Neuvěřitelně pitomý Vaculík (vřele souhlasím s tím zombie/prokletým) se toporně mlátí s kýmsi, kdo je karikaturou záporáka. Nela Boudová a celá její postava vyznívá jaksi na prázdno. Jediné co mě pobavilo byla dětská jednotka SWAT:D

Táta na plný úvazek (2004)

Vážně je to komedie? Sympatický film se sympatickým Benem. Možná, že Ben není herecký Bůh, ale já pro něj mám slabost. A toho tátu na plný úvazek jsem mu věřila. A s Liv jim to i po těch letech sluší :)

Nebezpečná rychlost (1994)

Docela to jde:-) Keanu Reeves je docela sympaťák a Sandra odvádí to co vždycky. Dobrý akční film, který však celkově vyznívá trochu rozpačitě. Závěr mi přijde jako výstřel ze slepého náboje. Celá autobusová linie je vynikající, bombová Bullock už mi moc nevyhovuje. Mno nic, velmi dobrý akční film.

Van Helsing (2004)

Totálně hrozné triky, příšerný scénář, co byste chtěli víc? Totální béčkovina, která ale neuvěřitelně pobaví. Hugh vypadá stejně dobře, jako vždycky a David "Faramir" Wenham v roli bratra, který rozhodně není ctihodný. Daně Morávkové těžce závidím její lítací scénu (kdo by nechtěl, aby ho Faramir chytal do náručí?), Vašuta jsem díkybohu nepoznala. Neuvěřitelná zábava. Každý máme své oblíbené béčko. Recenzenti zabte si mě, ale tohle je jedna z mých nejoblíbenějších komedií.

Petr Pan (2003)

Veliké, ale opravdu veliké pozitivum na tomhle filmu je Jason Isaac. A to je tak asi vše. Tento snímek má kouzelnou výpravu, dobré dětské herce. Příběh známe, takže žádné velké překvapení se nekoná. Ale hlavně pro děti to bude kouzelná fantasy pohádka, na kterou se rády znovu podívají.

Slečna Marplová - Zapomenutá vražda (2006) (epizoda)

Film se HODNĚ odlišuje od knihy, abych tak řekla. Také však souhlasím s tím, že to filmu vůbec neuškodilo. Vznikla výborná detektivka a také jedna z nejlepších.

Malé ženy (1994)

Neuvěřitelně citlivý snímek s krásným obsazením.

Jeho fotr, to je lotr! (2004)

Skvělé... Čekala jsem slaboduchou komedii, ostatně jako vždy s Benem Stilerem a byla jsem příjemně překvapena. Dustin Hoffman s Barbrou Streisand byli prostě neodolatelní.. Skvěle jsem se pobavila a řekla bych, že je to o moc lepší než jednička..