• Pohádka

Pravá blondýnka 2 (2003)

Jednička byla vtipná a měla nadhled. Tohle už je jen znovu ohřátá polívka, která po dvou dnech ztratila svou chuť. Pokračování blondýnky toho ztratilo hodně, mimo jiné i kvalitní scénář a vtip.

Robin Hood: Král zbojníků (1991)

Promiňte, ale královsky jsem se bavila hlavně díky Alanu Rickmanovi:-) přišel mi tak vtipnej, až to není možný:-) A pro Morgana Freemena mám prostě slabost.

Casino Royale (2006)

Dobrý akční film s dobrou zápletkou, dobrými herci, slušným scénářem. A přece mu dám jenom 2 hvězdičky. 1) Kvůli natahovanému závěru. 2) Tohle je BOND! Bond má mít hračičky, být sexistický, hláškující, nepřemožitelný ale hlavně vtipný! Daniel Craig vytvořil plnohodnotnou akční postavu, ale ne Bonda.

Šest dní, sedm nocí (1998)

Harrison Ford a Anne Heche se rozhodli, že se navzájem doženou k šílenství. Naštěstí ale nedohnali k šílenství mě. Šest dní, sedm nocí je správná dobrodružná komedie. Pobaví, je zajímavá. Najdou se berličky v podobě japonského letadla z druhé světové války, ale to nijak nenarušuje hlavní dějovou linii. Je trochu děravá, ale to už romantické komedie bývají.

Swordfish: Operace Hacker (2001)

Slušně neslušný akční thriller. To je asi tak vše, co se o tomto dílku dá říct. Nijak mě nezaujal ani příběhem, ani zpracováním. Škoda, škoda.. Nepomohl ani Hugh :-)

Muzikál ze střední (2006) (TV film)

ehm, jak bych to řekla... NE! Proboha tohle mi nedělejte, jestli nechcete, aby mě klepla pepka... Tato pitomá hovadina mě fakticky nebere a hudební čísla mi přijdou poněkud slabá..

Pánská jízda (2004)

Ehm, když jsem dala Románu pro ženy hvězdičku, nebo já nevím co, tohle je oproti tomu odpad odpadů. Ale nebudu porovnávat. Vetchého snesu pouze a jenom ve S čerty nejsou žerty a jak jsem si k němu vypěstovala tu averzi nevím. Martin Dejdar mi leze na nervy ve své roli usouženého otce. Oba + syn mají tak dementní nápady, jaké by doufejme normální chlap nevymyslel. Pro mě se tu sešla celá skvadra mých neoblíbených herců.

Věčný svit neposkvrněné mysli (2004)

Vidět Věčný svit od začátku se mi povedlo až pět let poté, co jsem ho viděla prvně. A bylo to... zajímavé. Věčný svit neposkvrněné mysli je nádherným příkladem toho, že v jednoduchosti je krása. A že Jim Carrey dokáže být neuvěřitelně sympatický, když drží svou mimiku na uzdě.

Kinobox (1993) (pořad)

Zjevně je to tím, že nemám ráda Čtvrtníčka... Tohle mi přijde jako trápení... Kinobox už není co býval... :-(