Docent - Rozhodnutí (2023) (epizoda)

A já si myslím, že to bylo skvělé. Jako parodie. Taková naše Bláznivá střela. Viz Na ZOU WAK. Vetchý přeskakující plot - vedle otevřená branka, otevřený i vrata k vjezdu do garáže. Idiot hlavní záporák. Scéna z hospody a "úprku" za možným pachatelem - kua SPZ jsem viděl i na obrazovce zcela ostře. Fousové opravdu v dnešní době nelze zaměřit vypnutý telefon????? A tak dále. PS už druhý díl komentoval můj kamarád, šéf policie jednoho okresního města, že takhle opravdu ne, takhle pátrání opravdu nevypadá, za břicho se u toho popadal. Já zase u posledního dílu, proto si myslím, že to byl spíše odkaz na Franka Drabina než cokoliv jiného!

The Last of Us - Drž mě za ruku (2023) (epizoda)

Opravdu si Joel z celýho arzenálu zbraní Billa vezme jednu pušku? Opravdu? Táboří v noci v lese bez rozdělanýho ohně, ale Kansasem za bílýho dne vklidu projíždí centrem? Opravdu? Holy shit.

The Last of Us - Long Long Time (2023) (epizoda)

Rozporuplné. Velký odklon od hry samotné - není zde prakticky nic, co bylo ve hře - Ellie a Bill, scény ve škole atd. Škoda. Samotný vystavěný příběh Billa a Franka ok. Trhliny ve scénáři - protřelý Bill přece nevyleze při (jediné?) přestřelce v noci na ulici přímo před hlavně nájezdníků, wtf? Uvidíme, jak dál, za mě zatím seriál nesplnil očekávání, pořád ale věřím v potenciál tvůrců.

Není čas zemřít (2021)

Mohl bych zkopírovat svou recenzi na QoS, ale v dnešní zrychlené době pouze - viz recenze na QoS. Je v ní vše :)

Gangs of London (2020) (seriál)

Do 5. dílu seroš roku! 5 stars. Poté sešup roku (hlavně připitomělý scénář). 2-3 stars. Vychází mi z toho se zavřeným krátkozrakým okem slabší 4 hvězdy.

Zrádci (2020) (seriál)

Bravo! Spoil - Milovaný syn. Scéna rozsekávající, dechberoucí. Viktor - palec nahoru.

Liga spravedlnosti (2017)

Tři, opravdu poctivý tři. Navíc to bohužel nemá, při vší snaze. Možná ještě jedna malá (velká?) za Gal Gadot a její...

Bohemian Rhapsody (2018)

"Ahoj, já jsem budoucí Freddie, rád zpívám, uděláme album a pojedeme tour?" Brian May: " Tak jo". Po 20ti minutách filmu: "Uděláme další, větší, album a pojedeme tour". Brian May: " Tak jo". Po dalších 20ti minutách filmu: " Uděláme disco album a pojedeme kluby" Brian May: " Tak jo". Po dalších 20ti minutách filmu: " Jsem slavnej a chci si udělat vlastní album a jet tour" Brian May: "Tak jo". Po dalších 20 ti minutách filmu: "Jsem teplej a nemocnej, chci se vrátit do kapely a zpívat ve Wembley, můžu?" Brian May: ....