• Pohádka

Červená, bílá a královsky modrá (2023)

Příjemná a oddechová romantická komedie. Bylo zde pár slabších míst, ale ve výsledku se jedná o velmi pěkný film. 78 %.

Kukačky (2021) (seriál)

Seriál u kterého nezůstane jedno oko suché. Perfektně promyšlený příběh, množství dojemných i vtipných scén a v neposlední řadě úžasné herecké výkony. 90 %

Nuly a jedničky (2019) (pořad)

Kdyby tento pořad existoval v dobách mého dětství, tak bych měl k matematice určitě kladnější vztah. Dobře vysvětlená témata, která zaujmou. Tři hlavní herci navíc podávají naprosto skvělý výkon a dělají pořad velmi zábavný. 87 %

Pozadí událostí (2022) (seriál)

Velmi dobrá podívaná. Tragické a místy i komické zároveň. 75 %

Předstírání (2014) (seriál)

Skvělé herecké výkony. Seriál je vtipný, ale zároveň také dojemný. Místy má slabší místa, ale jinak je to skvělá podívaná. 79 %

To já ne (2014) (seriál)

Vcelku jednoduchý a oddychový seriál. Místy vtipy zdařilé a místy méně zdařilé. Jinak ale vcelku zdařilý Disney seriál. 65 %

Láska nebeská (2003)

Naprosto geniální komedie. Několik skvělých příběhů které se krásně doplňují a prolínají.  Naprostá klasika u které si popláčete, ale taky se zasmějete. 83 %

Jeden hot a druhý čehý (1978)

Naprosto skvělá  komedie. Perfektní herecké výkony a geniální scénář. 100 %

Špunti na vodě (2017)

Miluju české komedie a tato je velmi zdařilá. Příjemná letní atmosféra a skvělý scénář. Moc se mi také líbilo že prostor dostali nejen známí herci, ale i herci začínající. Krásný oddychový film pro celou rodinu. 84 %