Jeden svět nestačí (1999)

Dosť nepodarený hlavný mužský záporák - jemný senzitívny chlapec, miestami pôsobiaci až dobrácky a sympaticky (!). Snažili sa dodať mu na drsnosti necitlivosťou k bolesti a zvýšenou silou (ktorú som akosi nepostrehol) - vďaka tej guľke v hlave - ale naprosto to nepomohlo, LOL. (1.x videné v 1999)

Povolení zabíjet (1989)

pôsobí to "rozprávkovo" (trocha amatérske hranie, scenár, réžia - z hľadiska roku 2017) , ale je to dobrá rozprávka, pre dospelých :)

Quantum of Solace (2008)

Nemal som tie komenty (znovu) začať ani čítať, plno hlúpych kokotov tam trepe dve na tri, fuck em. (Toto som napísal teraz, ale 1.x som to videl "pred 100 rokmi")

Blok 99 (2017)

EPIC O.O . . . . . . . . "It's lamentable, that she didn't have smart parents." - Pravda... ......... (2.videné 30.9.'20) ................... 5.11.'23: náhodne som si uvedomil, pochopil (pri spomienke na ten film) novú "deep" vec (že vedel what's inevitable...) a idem si ho pozreť znova, ofc.

Temná věž (2017)

mhm, guľky idú k nemu pomaly, výstreli počuje, ale akosi si jednu (z dvoch) nevšimne, pričom predtým si stíhal všimnúť aj naraz vystrieľaný plný zásobník. Pathetic and idiotic ! O náhlom super-zrýchlení guliek sa mi už nechce písať.

ClownTown (2016)

Niečo ako horror pre začiatočníkov, pre noobz, pre kids. Infantilná ssssomarina.

Extrémní rychlost (2017)

miestami (často :) hrozne "nemotorne" natočené (scenár, réžia, hranie...)

Divoká dámská jízda (2017)

vraj multikulti propaganda... niekto tu bez rozumenia veci papagájuje, bludy

Bournův mýtus (2004)

absolute masterpiece (prvý krát videné v 2004 či 5)