Bitva o Ostravsko 1945 (2019)

Vynikající dokument o stěžejní bojové operaci na území ČSR. Stylistikou připomíná Sovětskou bouři a graficky povedeně ilustruje průběh bojů ve Slezsku na jaře 1945. Za mě jednoznačně 5 a velký dík! :)

Warcraft: První střet (2016)

Má to rezervy, má to díry, má to chyby (například scénář). Ale je to Warcraft, který vypadá k*** dobře. Celý film jsem žral jako malý, takže za mě paráda :) 9/10

Human Traffic (1999)

Kdo neví, nepochopí ... tím bych to asi shrnul. 10/10

Malá smrt (2014)

Bavil jsem se teda královsky ... hlavně poslední příběh s hluchoněmým mě naprosto dostal :D 9/10

22 Jump Street (2014)

tak 300 krát lepší jak jednička. Sral jsem maggi v kostkách a čural prožky ledu. Neskutečně úderné gagy, které podtrzuje vynikající herecké duo a jako vždy krutopřísný Ice Cube ... pro mě zatím top komedie roku a od srdce doufám v Jump Street 23 :) 9/10

Free to Play (2014)

F2P je především dokument, co se snaží z hráčů dělat lidi ...a daří se mu to. O Dotu až tam moc nejde a to mi imponuje nejvíc. Sestříhané, natočené je to perfektně a ten nádech reality tam prostě je ... i když se mnoho mladých snaží o top gaming, F2P ukazuje i jeho stinné stránky a perfektně vystihuje současnou situaci Esportu ve světě. Plný dům za nebojácný a inovativní přístup. WP

Off Centre (2001) (seriál)

Škoda, že to utli tak brzo ... osobně mi přijde, že tenhle sitkom trošku předběhl dobu, jelikož gagy, které o 10 let později ničily svět v HIMYM, tady, vzhledem k brzkému ukončení, bohužel nefungovaly. Jinak se jedná o super počin, především pro fanoušky původní série American Pie. 9/10

Pacifik (2010) (seriál)

Má bohužel díl o Austrálii, nicméně v mnohém Pacific Bratrstvo poráží. Je třeba si uvědomit, že se jedná víc o válečné drama, s hlubším významem jednotlivých postav a jejich celkového obrazu. Když škrtnu tu Austrálii, které seriálu bohužel dost uškodila, řadím Pacific hodně vysoko, v případě některých dílů dokonce i nad staršího bratra o válce v Evropě. Bratrsvo je vynikající, Pacific je unikátní dílo s rysy dokonalosti (viz. trilogie Peleliu). Napoprvé to prostě nešlo, ale každým dalším shlédnutím celou serií víc a víc doceňuji. 9/10