Liberator: Operace Avalanche (2020) (seriál)

Na lowcost seriál v nouzovém cartoon provedení super! Většina kritiky je tady naprosto neopodstatněná a nedivil bych se, kdyby to recenzanci ani neviděli. Poloanimovaná verze tomu vůbec neuškodila, právě naopak. Škoda, že byl seriál zkrácen, protože měl potenciál na víc.

Mistrovská úroveň (2020)

Za mě dobrá! Tahkle se představuju akční béčko. Pořádně svižné, zábavné a ten "game mode" tomu hodně sedl.

Bitva o Ostravsko 1945 (2019)

Vynikající dokument o stěžejní bojové operaci na území ČSR. Stylistikou připomíná Sovětskou bouři a graficky povedeně ilustruje průběh bojů ve Slezsku na jaře 1945. Za mě jednoznačně 5 a velký dík! :)

Predátor: Evoluce (2018)

Tak skurvit film, to se jen tak nevidí. Jediné pozitivum vidím v obsazení a občas dobré hlášce, toť vše. Díky bohu za nízké zisky, protože tohle rozvinout by mělo být trestné! Predátor je zpět v hajzlu a doufám, že to za pár let někdo restartne v mnohem rozumnějším (a original friendly) provedení.

Warcraft: První střet (2016)

Má to rezervy, má to díry, má to chyby (například scénář). Ale je to Warcraft, který vypadá k*** dobře. Celý film jsem žral jako malý, takže za mě paráda :) 9/10

Infini (2015)

Než přišla první "akce", žral jsem to i s navijákem ... Potom se film šíleně posral a vlastně ani nechápu, o co pořádně šlo. Nicméně už to nefungovalo a dodíval jsem se jen proto, že mi bylo škoda to vypnout. Za začátek 5/5, za zbytek 1/5 ... průměr krásných 5/10 :)

Nebezpečné pokušení (2015)

Daddy had a party! Dejte pryč tag horor a šup sem s komedií, protože tohle je nářez. Keanu absolutně nesedí, jeho role je tak debilní, až je vtipná. Za to holky, na ty se dá dívat hodně pěkně a celou tu maškarádu pěkně doplňují. Určitě stojí za to vidět (už jen pro ty kozy). 7/10

Oblast 51 (2015)

Bod za cestu k základně ... a to ještě hodně těsně. Ten zbytek si bez debat zaslouží tag horor, takový hnus jsem už dlouho neviděl. 1/10

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Nejlepší část nového SW (3D IMAX) byl trailer na Warcraft. Za tak debilní scénář by si autoři zasloužili pověsit za koule do průvanu, protože to, co vytvořili je s prominutím sračka roku. Víc tupější a najivnější příběh už mi dává jenom Twilight a to ještě o prsa korejské sprinterky. Nebýt velmi dobré kamery a vynikajících leteckých soubojů, asi bych se dožadoval navrácení vstupného, protože takhle si opravdu důstojné pokračování nepředstavuji. Černý moralista tomu dodal všehovšudy korunu v soutěži o nejméně populární hlavní postavu roku. 5/10