Očista (2013)

Extra námět a sračkové provedení .... než začne akce, tak to za něco stojí, pak je z toho jen nudná sračka, bez akce a napětí. 5/10 a to jen za nápad a pěkné nohy Adelaide

Pařba na třetí (2013)

Těží pouze z nostalgie k předchozím dílům a závěrečné titulkové scénce, která naplno připomíná pravý Hangover. Jinak až na pár světlých chvil děs, bída a hlavně ... nuda. 3/5

Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel (2013)

Skurvené lišky :-) Sice jsem čekal víc, ale i tak velmi zábavná průprava (ne)historií evropského kontinentu. Asi se budu muset na tu severskou kinematografii víc zaměřit, protože humorem mi velmi sedí. 7/10

Útok na Bílý dům (2013)

přijatelný film, sražený patetickým a žároveň trapným vlasteneckým patosem ... děcko s vlajkou, WTF ?? 4/10

Území mrazu (2013)

No Thriller je to teda na výsost špatný ... ale ten námět a především fotky na konci ... občas se divím, čeho jsou lidi schopni. 6/10

Bitevní loď (2012)

Být američan, tak si učáknu do trenek. Nedá se natočit lepší film, co se oslavné tématiky armády týče ... staří dědci, hrdinové, Missouri, to je prostě masáž pro ego amerického militaristy. Nebýt toho láskyplného patosu kolem, stupidních hovadin kolem a víc akce, výbuchů a děl ráže 406mm, chrochtal bych blahem .. .tak jen průměr (až na některé naprosto epické záběry). 5/10

Černobylské deníky (2012)

On to zas takový odpad není a ne že ne. Casting se příjemně povedl a proto když se zrovna na place nemihne na 0.002s rozmazaná "zombie", je na co se dívat. Nicméně autoři mohli ještě víc přitlačit na pilu, tak film prakticky utekl, aniž by se něco dělo. 5/10

Diktátor (2012)

No doprdele :D Cohen se už úplně urval ze řetězu a je to jenom dobře ... naprosto zdrcující, žádné servítky, prostě natvrdo vtipy o všem možné a k tomu perfektně podané :D 9/10

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

HE IS BACK! Ukažte mi akční řežbu posledních 15 let, která tohle překoná a splním vám 3 přání. Jak napsal Malarkey, "splnění dětského snu". Plný dům a ani o kapku méně.

Iron Sky (2012)

Tenhle film je taková hovadina, až se to něchce věřit. Ale za ten námět, za Julii a především za bitevní Mir a U.S.S George W. Bush prostě nejde dát méně :) Jen jsem prostě po ohlasech čekal trošku víc.