• Krátkometrážní

Robin Hood: Král zbojníků (1991)

Tak osmdesátkové! Tak lepší než Scottovo! Tak Bryan Adams nakonci! Wooot, Alan Rickman si jedinej uvědomuje, že hraje v úplně jiném filmu, Guy z Guisbornu je super odpad. Buddy Freeman hláškuje a namíchává instantní pravdy o arabském světe a Reynolds s přehledem nezvládá akční scény. Mám to rád!

Iluzionista (2010)

Chomet předstírá magii, která nám zoufale chybí. Tak jako jeho filmu chybí motor a pracuje jen s dlouhými náladami.

Život a doba soudce Roye Beana (1972)

Nedokončeno! (nikdy jsem tohle nechtěl napsat u filmu s Paulem Newmanem...přičtěme to, tentokrát úděsnému dabingu)

Králova řeč (2010)

Na Helen je radost pohledět, Geofryho je radost poslouchat a Colinovi to musíte přát.

Bezstarostná jízda (1969)

S Nicholsonem bych se jel projet hned. Rednekům to totiž nandal v několika větách na několik let.

Gattaca (1997)

Škaredá žlutavá stylizace.//Vlastně o nic nejde, když nevraždí ani Hawk ani Turman./Plavání v "bazénu" není nijak silná scéna,přitom to měl být asi vrchol,//Na scifi to vypadá hodně retro.//Super Law.

TRON: Legacy 3D (2010)

Chuť udělat SW a Matrix v novém podání je trochu slepá. Akce je super a druhý díl by tomu mohl pomoct.

Město (2010)

Affleck by potřeboval 1) netradičnější scenář 2) zapomenout na to že dělal s Bayem

Časové pásmo bylo změněno