• Krátkometrážní

Memento (2000)

Memento. What if i close my eyes...

Patriot (2000)

Ono by to šlo pojmout inteligentněji, špinavěji a méně happyendy...jenže nesměl by to točit goebbelsovský pohádkář Emmerich. :))

X-Men (2000)

Možná kdyby Singer neměl tak hloupou a nudnou akci a tak hloupý a nudný scenář s tak nudnými mutantami a dnes až neuvěřitelně zastaralými triky.

Americká krása (1999)

Sometimes there is so much beauty in this movie, that i feel like i cant take it. Like my heart´s going to cave in.

Dogma (1999)

Dogma má proměnlivou atmosféru a svižný "smithovský" začátek se poměrně rychle (scéna ve vlaku) začne měnit do něco "jinak" komediálního. A to už mě zase tak moc nebavilo. Vlastně skoro vůbec. Takže když zábava klesá z 5 hvězdiček na jednu, klesá taky hodnocení na tři. Za ty dvě rozdílné půlky.

Klub rváčů (1999)

Tenhle film, tahle kniha, tenhle režisér, tito herci, tento příběh, tato muzika, tento střih...tahle pachuť, kterou máš den, dva dny,tři dny,čtyři týdny, celý život v puse je nezapomenutelná. Vím to, protože Tyler Durden to ví.

Pokrevní bratři (1999)

Jako obvykle zkratkovitě: Tarantinovská režie? Ale kde že...Tarantinovský scenář? Do půlky ano. Zajímavý scenář. Určitě ano.Zajímavá režie? Nepochybně. Zvláštní casting a herecké výkony? Dovolím si říct, že že ano. Povedený konec? Dovolím si říct, že nevím. Zvláštní film. Ano, ano.