Old Boy (2003)

už někdo řekněte těm Činanům, ať přestanou vykrádat antické Řecko :( (naštvany-smajlik) !

Ulice (2005) (seriál)

Víte jak se to říká, blbec prostě nepochopí. Ulice dosáhla pouze 22% a já s klidem v duši můžu říct, že jsme národ zdegenerovaných milovníků seprstársů a hlasů, které mají tvář. Očekávám, že si tento komentář přečte stejně informovaný milovník ulice a né kdejaká vysokoškolská, intelektem oplývající guma. Seriál je boží a každý by ho měl vidět alespoň od 2000. dílu. Mými oblíbenci jsou Pleškos Béda, Mike Patton, paní učitelka, hasič, Aniččin šamstr, zesnulý Robert, Miloš. Dále bych vyzdvihl skvělou kameru, kulisy, hudbu a scénáristy, které tvoří skvělé zápletky. *omlouvám se za chyby, gramapis neumím, chyběl sem ve škole*

Taxikář (1976)

Film byl super, líbilo se mi střílení do lidí a taky jak řídil ten taxík, potom se mi líbil ten trénink. Vlastně mi ten film dost připomínal Rockyho 4 smixovanou s Rambem 5. Ale Travis byl fakt podivín. On nemůže celou tu dobu usnout a přitom furt chlemstá tu kolu, to bylo hodně divný.