Občan X (1995) (TV film)

Ke kvalitnímu thrilleru má film dost daleko. A nelíbilo se mi (respektive doufám, že realita je lepší), že v první polovině je docela shazována práce policie - pracovali primitivně. Na druhou stranu je plusem, že je film inspirován skutečnou postavou.

Obhájce (2011)

Slabší 4 hvězdičky. Film v podstatě není až tak výjimečný, co se týká děje, ale je docela dobře podaný. A vadilo mi, že hudba působila rušivě.

Obchod je obchod (2004) (TV film)

Průměrný romantický film, neurazí, ale ani nenadchne.

Obchodník s hrůzou (1993)

Za vyzdvihnutí stojí hudba, ta se mi líbila. Námět je taky fajn. Ale filmu hodně škodí divné chování postav.

Oblečen na zabíjení (1980)

Začíná to porno scénou, pokračuje nudou, kde se téměř ani nemluví... Po 32 minutách jsem to vypnul.

Obojek (1991)

Taková zaměnitelná, průměrná akce. Jsem měl i pocit, že film s obojky jsem už někdy viděl, ale jestli to byl tento, to nevím.

Obřad (2011)

Slušný vymítačský film s Hopkinsem.

Obvyklí podezřelí (1995)

Příběh by byl fajn, nebýt toho hrozného stylu natočení, který mi absolutně nesedl.

Obyčejný spratek (1981)

Docela dobrá choreografie akčních scén, místy nečekaně brutální, místy parodující, místy vtipné/snažící se o humor. Ale stejně je to ve výsledku za tři hvězdičky a znovu film vidět nemusím.

Ocelová pěst (2011)

Nesympatický (hloupý) hlavní hrdina. Hloupé dialogy. A film vykrádá (mimo jiné) Rockyho, který je ale mnohem lepší.:) Takže u mě slabší 3 hvězdičky.