Můžu u Vás přespat? (2006) (pořad) odpad!

Nemůžeš, nazdar. Vždyť to jde tak jednoduše. Rádoby provokativní a přitom tak hloupé.

Muž ve stínu (2010)

Můj první film z 3.filmové noci v Palace Cinemas. První půl hodinku jsem se docela nudil a čekal jsem co se vlastně bude dít ve filmu od Polanského. Dle hodnocení ČSFD jsem už od začátku čekal něco zajímavého a tak jsem byl původně docela zklamaný. Přemýšlel jsem dokonce jestli neopustit sál. Bylo to takové nemastné, neslané. Ikdyž McGregor a později (až se ukázal) Brosnan hráli výtečně. Do děje se zkrátka v tomhle snímku musíte prokousat a počítejte s tím, že vás bude nejspíš začátek docela nudit a nezaujme ve své prvotní části. O to víc mi pak bylo naservírováno v té druhé. Děj začala gradovat a nutil diváka i přemýšlet a klást si otázky co a jak. Dále to jak McGregor odhalí co je vlastně za rukopisem a všechny události kolem je minimálně fascinující. Když k tomu přihodíte ještě několik legračních scén je to více než dobrý film. Pravda, je trochu složitější, musíte si k němu najít tu cestu. ALE! Jedno velké ale... stojí za to tenhle film shlédnout.

Muž z oceli (2013)

Musím ohodnotit film poměrně negativně. Vím, že Zack Snyder si ujíždí na audio vizualizaci, ostatně znám jeho filmy, nicméně i přesto nejsem nasycený přesně tak jak bych chtěl. Možná je to i tím, že Superman není pro mě osobně až tolik sympatická postava. Vždyť ho na Zemi nemá moc kdo porazit - je nesmrtelnej, má super sílu, umí lítat. Potřebuju hrdinu z masa a kostí, anebo kdyby měl těch schopností méně. Jeden hrdina rovná se jedna schopnost je podle mne ideální stav. V samotném příběhu mě nesedla postava Russela Crowa, který se vždy náhle objevil když bylo třeba vařit z vody. Vždyť tam být přece už nemusel! A proč tam Costner hraje otce blbečka, který jen tak udělá harakiri? Nevím, příběhem je to podle mě spleť hloupostí. Akce mě až příliš připomínala mainstreamové Avengers u kterých jsem usínal nudou. Z hudby Hanse Zimmera si tentokrát nevybavím žádné úryvky. Celkově je to pěkné pouze vizuálně, vidět podruhé už bych to bohužel nemusel.

Muž z Vysokého zámku (2015) (seriál)

Hořké rozčarování, tak na mě působí The Man in the High Castle. Zejména pro to, že atmosféru alternativní historie utváří pouze rekvizity, herci nebo prostředí ve mě nevyvolovají pocit nacisty obsazené Ameriky. Největší slabinou je zřejmě rozpočet studia, které zjevně na víc nemá.

My rádi jíme (1999) (pořad) odpad!

No tohle byl, ale hnus! Novotný je špatný herec a teď nám ještě radí jak si uvařit. Proč ne, pár receptů by se dalo. Ale byl to naprosto zbytečný pořad.

Mystérium sexu (2013) (seriál)

První série výborná, druhá průměr, třetí fraška...

Myšák Stuart Little (1999)

Myšák je jako jednohubka, která dobře chutná, ale je jí málo...

My z Kačerova (1987) (seriál)

Jako malý děcko jsem sledoval díl od dílu. Je mě jasný, že dneska už by mě to asi nezaujalo, ale ta vzpomínka na dětství je pěkná!

Na cestě (2010)

Případně mě opravte, ale mohl by to být příběh kohokoliv z nás. Pěkný film co potěší.

Na cestě - Na cestě po Aljašce (2016) (epizoda)

Jeden z těch lepších dílů Na cestě, skvěle natočené. Krásnou přírodu Aljašky by si tak člověk přál zažít na vlastní kůži.... no snad někdy bude pár desítek tisíc přebytečných korun :)