Na kus řeči se zvířaty (2009) (seriál)

Musel jsem přepnout, možná jsem se netrefil do nějakých správných pasáží, ale legrační mě to rozhodně moc nepřišlo...

Na nože (2019)

Snad jedinej trochu zábavnej charakter je zde Daňyjel Krejg, jinak staroškolská detektívka v moderním kabátu.

Na nože! (2010) (pořad)

Ano šéfe se dalo, tohle už je slabší..

Na plovárně (1998) (pořad)

Inteligentní pořad s Markem Ebenem, který zpovídá známé osobnosti i zahraniční. Člověk se dozví zajímavé informace.

Narcos - Season 1 (2015) (série)

Co se kvalit týče tak se seriál od začátku velmi poutavě prezentuje a koncem série velkolepě uzavírá částečnou část příběhu jménem Pablo Escobar. Vzhledem k tomu, že jsem prakticky nic moc o tomto kolumbijském bossu nevědel, jsem se přiučil historickým faktům. Náhled do duše neskutečně bohatého zloděje a vraha, zároveň někoho kdo podporoval chudé a stavěl rodinu na první místo. Musím říct, že snad žádný hraný seriál nenabízí tak věrohodný pohled na člověka z podsvětí drogového průmyslu a myslím, že Wagner Moura se do role perfektně hodí. Ačkoliv není třebas tolik obtloustlý jako pán, kterého hraje. Líbí se mě, že seriál plynule přechází od Pablova světa do DEA a tedy není zcela jednostraný. Ani se nesnaží říct, že veškeré zlo = Escobar, praktiky vlády a agentů též nebyly vždy zcela zákonné. Jediná věc a výtka z mé strany, je nepochopení proč se seriál nedrží veškerých faktů, což je sice připomenuto přes upozornění v titulkách, ale když už něco takového dělám tak proč to neudělat pořádně?! Jinak určitě seriál co stojí za povšimnutí a nezvbývá než vyčkávat na druho sérii. P.S. Jen by mě zajímalo jestli z toho chtějí vyždímat více než 2 série, protože pak by se z toho stala nejspíše fraška.

Na sever od slunce (2012)

Jasně všechno to natočili na GoPro kameru a foťák, živili se prošlým jídlem a sbírali na pláži odpadky. A jakou si dáme další pohádku? Jako nápad a záběry na přírodu fajn, ale tu lživou ekoreklamu překousnout prostě nejde. Fuj vole.

Na stojáka (2004) (pořad)

Někdy povedený, někdy skeče který skoro nikoho nerozesmějou. Nicméně našli by se tu i favorité.

Na stopě (2000) (pořad)

Svůj smysl to asi má, jen pro běžného diváka moc ne. Nebo řekněte, že si obličeje hledaných zapamatujete a pomůžete je tak vypátrat?!

Na stromě (1971)

Námět byl bezesporu pozoruhodný říkal jsem si a byl jsem zvědav, co se z toho můžu vyklubat. Avšak posléze jsem byl trošku zklamán, neboť se z toho stala typická francouzská taškařice bez jakéhokoliv kouzla.