Sexy bestie (2000)

Zvláštny snímok so skvelým Benom Kingsley. Nomináciu na Oscara si právom zaslúžil. Rád by som pozdvihol britskú gangsterskú angličtinu, ktorej som rozumel veľké ho*no. Príjemná zmena po tých všetkých amerických černošských gangsterkách.

Klub splněných přání (2006)

Presne som čakal, že Andre bude hrať utiahnutého, hanblivého, ale talentovaného chlapíka,ktorý má doma menšie problémy. Čakal som, že vo filme nebude skoro žiadny dej a taktiež, že to bude mať slabé znaky černošskej gangsterky. Očakával som emotívnu pomalú hudbu, ktorá mi takmer nič nehovorí. To všetko sa do puntíku splnilo. Jedna vec ma prekvapila a to, že to zbehlo celkom rýchlo a vobec neľutujem, že som to videl.

Svéráz národní politiky (2003)

Je to už o dosť slabšie ako lov a rybolov, navyše je to z moderného prostredia, čo mi trocha vadilo, avšak najhoršie na tom je že už nepijú ani vodku, ale nejakú modrú kvapalinu.

Zbohatni nebo chcípni (2005)

Čakal som viac drsnosti a keď už nie, tak by to mohlo byť posadené na citoch. Bohužial nebolo tam ani jedneho dostatok... Film sa vliekol a bolo to trocha nezáživné, ale napriek tomu sa to dá pozerať. Vobec fiftymu jeho život nezávidim, hoci sa teraz má ako prasa v žite..

Vražedné tango (2002)

Tešil som sa na Duvallov vlastný film. Čakal som od neho trocha napatia, krimi, ale predovsetkym filmovu vyzrelost (predsa by už Duvall mohol za tie roky niečo pochytit od filmovych majstrov, s ktorymi spolupracoval). Ale prislo sklamanie...

Living the Dream (2006)

Mladý, celý život utláčaný Nór, žijúci v LA sa rozhodne so svojou dlhoročnou priateľkou (utečie od manžela) založiť pracovnú agentúru. Vobec sa im však nedarí... Osobne mi táto tragikomédia prišla fakt dosť nudná. Čo ma však držalo pri živote boli bezúčelové úryvky porna :) s fakt peknými ženskými. 35%

Klub sráčů (2000)

Tento film netreba brať vážne. Ed Bye nechcene stvoril paródiu na teenagerské komédie. S týmto pohľadom som sa na snímku výborne zabával.

Svéráz národního lovu v zimě (2001)

Jednoznačne naslabší diel voľnej série filmov. Je výrazne cítiť, že chlastačská parta nie je kompletná. Kuzmič je príliš triezvy, príliš filozofuje a ostatné postavy (okrem generála) sucks!! Až na lovenie diviaka sa tam nič nedialo a to je na 98 min skutočne málo.

Střela (1996)

Uff, tak toto mi nesadlo. Užasne nudný Mickey Rourke sa hral na tvrďasa, ktorý sa o nič nestaral a všetko mu bolo jedno. Na neuveritelne teplého Johna Enosa sa ani nedalo pozerať. Filmu chýbala poriadna zápletka a koniec ma ani neprekvapil. 30%

Echo (2009)

Bohužel bez pointy.