Peklo začíná na zemi (2004)

Dával jsem to na 4x (pokaždé jsem usnul) a stejně se mi to nelíbilo. Ta snaha hrát si na něco když je film sr*čkou tu evidentně byla. Jedna za bath-scény s prsama venku..

Šťastný Nový rok (2011)

Zbytečně moc reklam na Niveu zážitek kazí, ale i přesto jsem se nad jednotlivými příběhy bavil. Je to téměř na 4, ale kdybych je dal, je to už srovnatelný s hodnocením Lásky Nebeský a to přeci nejde :)

Brickleberry (2012) (seriál)

Po pár prvních dílech nechám zatím 4*, humor seriálu se mi začíná zamlouvat. I když je vulgární, není zdaleka tak trapný jako třeba v South Parku - právě naopak... edit: přestal jsem sledovat, nebavilo mě to. Možná s dabingem? Uvidíme.. Zatím 3*

Gilmorova děvčata (2000) (seriál) odpad!

Omlouvám se ale já jinak prostě nemůžu..Sdílím pokoj se sestrou která na seriál kouká už od dob co se poprvé objevil v televizi a ty tuny, ano opravdu TUNY neuvěřitelně trapných dialogů prostě nezvládnu hodnotit jinak..Když mám slabou chvilku dokonce se zamýšlím nad údělem překladatelů titulek - lituju jich..

Téměř dokonalý zločin (2000)

"Říkala, že jsem jediný chlap co dělá dobrý šťouchy" "Jste nechutný, víte to?"... Jinak co se týče výkonu hlavních "hrdinů", smekám..

Bitevní loď (2012)

I po těch letech, kdy jsem měl tu "čest" vidět kousek v televizi, nelze říct něco jiného, než že je to šílená sračka :D Film je tak absurdně americký a hloupý, že to musí člověka až bavit. A skutečně to pobaví. "Nakrmte toho zkurvysyna!"

Nevysvětlitelné záhady (2003) (seriál)

Viděl jsem jeden díl "Nejděsivější místa na Zemi". Ještě než jsem ho viděl, říkal jsem si že to vypadá na parádní sérii a mohl bych to dát celé..Teď po shlédnutí výše zmíněného dílu si to už nemyslím..