Želvy Ninja (2007)

Jednoznačně nejlepší snímek s želvama, ve kterých vidím svoje dětství :) Film je dobře propracovaný, má dobrou grafiku a příběh. 4,5*

Hamiltonovi (2006)

Od tohohle filmu jsem čekal víc, ze začátku jsem si říkal že by to mohla být bezva lekačka ,ale po pár minutách jsem svůj názor změnil. Nuda, nuda, škrábání na hlavě co je to ,,Lenny" a zase nuda. Ani o konci se nedá říct jestli byl šťastný nebo naopak. Film má u mě 2*.

Černý jestřáb sestřelen (2001)

Fakt totální řežba :D Když se film po pár minutách rozjede, vy otevřete hubu a zavřete jí až po titulkách. Celý film s sebou škubete napětím a nestačíte ani dýchat :D Výborný děj, výborná akce, kamera, ozvučení, efekty, prostě snad všechno co se na filmu dá hodnotit... Už radši přestanu, začíná mě na ten film brát mlsná :)

Dr. House (2004) (seriál)

Co k tomu dodat :) Kdo sleduje ví o čem mluvím..Nezapomenutelný sprosťák House, jeho vynikající hlášky, charisma, kolegové nebo scénky jako např. Nařezaná hůl, koberec apod. :)edit 9.4.10: Škoda že od vyškrtnutí Vicodinu ze scénáře se toho tolik v seriálu změnilo k horšímu..edit 21.6.10: Ke konci 6. série se opět vrací kouzlo a já s napětím čekám na sedmou sérii..