• Krátkometrážní

I dva jsou rodina (2016)

Film sa zameriava iba na mikrosvet pár ľudí.Možno nájsť pár výčitiek, napríkla, dže vizuál dospelých hercov sa za osem rokov nezmení a je zakonzervovaný ako po návšteve plastického chirurga. Fanúšikovia dramedy si na filme zgustnú a radi sa k nemu vrátia. Ostatných možno bude emóciami otravovať.

Táta je doma 2 (2017)

Nemôžem si pomôcť, no ja som bavil. Mnoho vtipkov je klasický jednoduchých, len málo je premyslených. No herci sú výborný, Litghow a hlavne Gibson dokonale zapadli. Pre Mela to je možno najlepšia úloha po rokoch, ktorú si ešte aj evidentne užil. Z filmu môže byť nová vianočná klasika.

Kapitán (2013)

Veľmi jednoduchý kraťas takmer bez príbehu. Napriek tomu vtipný a solídne natočený.

Jantárová cesta (2011) (studentský film)

Príjemný kraťas. Na to, že vznikol na Slovensku je prekvapujúco aj uveriteľný a dobre napísaný. Niet čo vyčítať.

Marvel Superhrdinové (2013) (TV film)

Pár vtipných jednohubiek s postavami od Marvelu. Vtipné a akčné, takže pre fanúšikov MCU povinnosť. Spiderman s depkou je top.

Penny Dreadful (2013)

Pecka. Jeden z najlepších kraťasov čo som videl. "Are you stupid, or are you totally stupid?!"

The Answers (2015)

Nádherná vec o spätnom pohľade na svoj život. Vtipné, citlivé a svojim spôsobom neskutočne šarmantné.

Temný případ (2014) (seriál)

Až na to príliš dlhé intro je seriál dokonalý.