• Krátkometrážní

Sázka na nejistotu (2015)

Výborné natočené bľabotanie o niečom, čomu málokto rozumie. Big up za Margot, Selénu a ostatných vysvetlujúcich, škoda, že neveľmi to pomohlo

Nebezpečná rychlost (1994)

Radosť pre každého milovníka filmových chýb. Sandra ako slabá žena vedená osudom presne v duchu 90.rokov. Od začiatku je koniec jasný, metro zbytočné, Hooper skvelý a vse neskutočne zábavné

Jak přežít single (2016)

Slzičky, pátos a sprosté vtipy. Klišovité postavy. Klišovité príbehy. Party. Sexy polonahí chlapci. Tuc-tuc hudba umelých speváčok... všetko čo podľa Ameriky ženy chcú. Muži to pretrpia alebo prespia. Rovnako ako ja.

Tintin a jezero žraloků (1972)

Slabučký Tintin, ktorý blížiacim sa záverom stráca na dychu a pridáva na vtipe. Žiaľ nie vždy vtipnom. Ponúka však skvelo hrozný detský song s perferktným názvom a textom "Oh, yes I love my donkey."

Penny Dreadful (2013)

Pecka. Jeden z najlepších kraťasov čo som videl. "Are you stupid, or are you totally stupid?!"

Mucho mega (2014)

Milá španielska situácia s kradnutím wifi. Vyčarilo aspoň úsmev na tvári.

Exprés (2003)

Španielska reakcia na Aronofského Requiem. Drsné.

Modern Educayshun (2015)

Snaha o kritiku modernej spoločnosti založenej na tolerancií a snahe rovnosť. Ok, môže byť. Ale prečo to hlúpe vyvrcholenie a zbytočná snaha o dramatičnosť?

The Answers (2015)

Nádherná vec o spätnom pohľade na svoj život. Vtipné, citlivé a svojim spôsobom neskutočne šarmantné.