Přichází Satan! (1976)

Snímek, který nevyděsí, přestože to má za úkol, asi tak by se dal jednoduše charakterizovat The Omen. Ten smrad mě tam spíš otravoval, nežli děsil a příběh taky neni dvakrát strhující, nejzajímavější na tom bylo asi kriminální pátrání a hledání příčin smrtících událostí, ale jako horor celej Damien selhal.

Zátah (1987) odpad!

Tak kvůli tomuhle hnoji Hanks málem nehrál v Big, ještě že to všechno stihnul, protože koukat se jak dva jinak dobří herci dementně poskakují v nohavicích z beraního kožichu je škoda zraku, zda-li chce někdo vidět extremní nudu a trapnost, má příležitost.

Stříbrný blesk (1976)

V expresním vlaku Silver Streak, dojde k vraždě profesora, který objevil důkaz padělků Rembrantových děl, Gene Wilder tomu chce za každou cenu přijít na kloub a zachránit ženu, kterou zde potkal, cestou je ovšem několikrát vyhozen z vlaku a dokonce potká i stupidního šerifa (v USA asi nebude vzácností), dobrá komedie, ikdyž trochu roztahaná, kde humorných scén moc nenalezneme.

Vlna zločinu (1985)

Tohle bylo dost únavný a o vtipu se nedá mluvit vůbec, jednu * za "Šimona", kterej tam podává ze všech postav nejlepší výkon.

Evžen mezi námi (1981)

Další z ucházejících filmových pokusů českých tvůrců, vyrobit něco bezduchého a absolutně nepoutavého, jednu * za scény z hlavního nádraží a trasy metra A.

Něžný barbar (1989)

Umělecko-filozofickej film, kterej není za žádných okolností ničím víc, než-li podprůměr, ostatně jako všechny dosavadní Hrabalovy filmový přepisy. Chybí tomu zkrátka poutavější děj.

Porotce (1996) odpad!

Nevídaně ubohá podívaná, která se jen tak neuvidí, i jinak pohodovej Baldwin se zde chová debilně, třeba když jede jak šílenec v autě a otravuje tam s učitelem - zachráncem a Moorová? Obhajuje tam zločince a stejně nejde slyšet jakým "zázračným" způsobem - škoda slov.

V zajetí rychlosti (2005)

Cáklej Hopkins, jeho raketa, plno přiblblých týpků, plus hopkinsovo debilní chcaní na citrovník mě vážně nebere, už nikdy víc.

Hlubina (1977)

Mokrý tričko bylo sice dobrý, ale je mi záhadou, jak pod vodou mohli přes ty dýchací náhubky mezi sebou verbálně komunikovat.

Maniak (1996)

Tohle a Krimi / Drama / Thriller ? Spíš se jedná a o akční road crazy komedii, ve který je, i když ne zrovna vzhledem k tématu na místě, prvků humoru víc než dost.