Vražedné spolčení (2014)

Film se mi celkem líbil. Obě herečky docela dobře hrály. I, když upřímně nechápu proč matku nezabila ta, která jí víc nesnášela. Nebo, když volala pomoc mohla říct, že jí nevlastní otec ubližuje i, když k tomu neměla uplné důkazy. Určitě to prostě jedna nezvládla začala pít a řekla to, ale přiznala se, když byla střízlivá. Na jejich místě bych nikomu něvěřila. Jejich matka byla životní troska, ale každopádně se to dalo řešit i jinak.

Cesta do fantazie (2001)

Tenhle film byl, když jsem byla malá pro mě a pro moje kamarády tradicí. Opravdu každý rok jsme se všichni mačkali v jedné společenské místnosti u jedné malé televize a sledovali ho a nikdo neměl mluvit:) Jinak byl z místnosti ihned vyhoštěn. Ten film jsem jako malá vůbec nechápala a připadala jsem si hrozně blbá. Nikdy tento film nepřestanu milovat a obdivovat Mijazakovu fantazii.

Baby Driver (2017)

Můžu říct, že u tohohle filmu jsem se rozhodně nenudila. Skvělé originální postavy. A rozhodně ne žádné kýčovité love story s pozadím akce. Skvělé efekty, scény a hudba. A né klasika, že se hlavní postavy, které proti sobě něco mají hned skamarádí a vše dobře dopadne. Určitě si tenhle film pusťte na pobavení a akci.

To (1990) (TV film)

Film mě zklamal není vyloženě špatný, ale porovnejte to z knihou proti tomu je to opravdu odpad. Tim curry klauna hrál opravdu příšerně. Ještě k tomu vůbec nebyl strašidelný, smál se a mluvil jako ježibaba nebo drak z pohádky. Možná je tento film starý, ale to neznamená, že se nedá udělat strašidelně.

Sebevražedný oddíl (2016)

Skvělí záporáci a dobrá hudba. Harley Quinn a Deadshot jsou opravdu výborní. Dobře zpracovaný film, který občas i pobaví, ale k Dc klasice to má ještě hodně daleko.

Bethany (2017)

Docela dobrej příběh ještě ho dobře zpracovat a neobsadit do hlavních rolích herecká polena jako Stefanie Estes. Některé scény byly spíše nechutné, ale tento horror jestli se tomu vůbec tak dá říct rozhodně není strašidelný. A jako třeba mrtvolu udělali tak, že vypadala spíše jako loutka asi byl na film opravdu malý rozpočet. Jestli si chcete pustit horror tak si tohle rozhodně nepouštějte.

Jáma (2003)

Četla jsem knižní předlohu, která se mi velmi líbila a film mě trochu zklamal. Hlavní postava je ve filmu moc dobře zahraná, ale to snad všechny hlavní postavy. Možná kdybych nečetla knižní předlohu film by se mi líbil víc, ale to tak většinou bývá. ale námět je opravdu skvělý. Jedno z nejlepších psychologických dramat, které jsem kdy četla. Také mi příjde trochu zbytečné z toho v některých scénách dělat horror. Myslím, že příběh je, už i tak dost děsivý, ale ještě děsivější, když vychází ze skutečnosti.

Americký zločin (2007)

O případ jsem se dost zajímala, už od doby, když jsem o něm poprvé slyšela. Film mě opravdu nezklamal. Moc se mi líbí Silviino přemýšlení. Jen, že z toho ty malí holčičky, který jí taky mučili vyvázli dost dobře, což mě fakt naštvalo, ale to už není chyba filmu, ale reality:)