Griffinovi (1999) (seriál) odpad!

Fekální, odporný kousek hnoje, na který by měli uvalit cenzuru místo toho, aby to dávali v čase pro děti, mezitimco prachobyčejný věci dávaj po půlnoci. Vážně si nemyslim, že takhle obdoba Simpsonů, která hledá svuj kousek originality v extremizaci humoru na zoofilii, nekrofilii, pedofilii a podobný úchylky, je jakkoliv vtipná. Sežerte mě.

Hancock (2008)

Hrozně jsem váhlala mezi 4 a 5, fakt mě ten film mile překvapil, ale pak mi došlo, že to zas nemůžu srovnávat s většinou mejch 5*filmů...ale i tak jsem čekala lehce přiblbou komediální jednohubku a místo toho se mi dostal naprosto seriózní a pěknej "komiksák" s dojemným koncem:-)ten film vůbec neni pocitově jednostrannej-to z něj dělá super podívanou:-)

Historie Marihuany (2008)

Dost mi vadí, že tento dokument šíří všeobecné nepravdy o problémech s legalizací marihuany. Povídá o tom, jak černý trh hrozně ničí to či ono a kdesi cosi a nějak zapomíná na ten fakt, že za existenci černého trhu můžou jen represivní zákony. Polovinu dokumentu jen sledujete, jak zfanatizovaní ochránci zákona vytrhávají rostlinky něčeho, co nám věnovala sama Země. To trošku mrzí. Jinak je zajímavý. Ale některé fámy už je vážně na čase rozptýlit a vynechat je z dokumentů National Geographic, které má velká část populace tendenci brát prostě vážně. Tohle je totiž taková ta tichá, nenásilná a nenápadná forma propagace boje proti drogám. Který nikdy nefungoval a nikdy fungovat nezačne.

Hobit: Bitva pěti armád (2014)

Asi tak hodinu v kuse..................................................................................................jsem bulela. Zmáčela jsem příteli rukáv.....................strašně. Děkuji za komentář verbalovi, většinou jsou mi jeho vykalkulovaný komentáře šumák, ale tohle trefil přesně.

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Vrátila jsem se na okamžik domů. Byla jsem zpátky v Ardě, já- která nemám ráda ve většině fantasy příběhů trpasličí rasu- jsem se zamilovala do Thorina Oakenshielda, já jsem spatřila na vlastní oči Kamenné obry z hor a Yavannina maiu Radagasta, uháněla jsem po pláních pronásledována vrrky a potom letěla opět na křídlech Orlů. Neexistuje trefnější vyjádření mých dojmů...prostě že jsem se vrátila zpátky domů...

Holka jako já - příběh Gwen Araujo (2006) (TV film)

Právě proto, že je to stále pravda a že společnost se stále ještě moc nepohnula...právě proto dávám tu hvězdu navíc do pěti, protože film nefilm, z toho faktu samotnýho se jednomu vaří krev. Každýho, kdo omezuje svobodná práva jiných lidí, bych zavřela do klece jako pokusnýho králíka a píchala do něj injekce, dokud by se nevzpamatoval. Ti, kdo berou svobodu jiným, na svou svobodu totiž nemají právo.

Hostitel (2013)

Tak kdo vám zase rozkázal, že budete tenhle konkrétní film všichni nesnášet?:-DDD Naprosto výborná romantika. Aha! To je vlastně pravda!:-D Na ČSFD se nesmí adorovat čistá romantika:-D Bylo to tak křehký, krásný, čistý...a ta vypalovačka od ID nakonec mě vynesla až ke hvězdám. Hodně nadprůměrné ****.

How It Ends (2018)

Dvě ženský postavy, jedna je dáma v nesnázích a druhá je nepotřebně odložená u příbuznejch:-D Obě jsou většinu času offscreen:-D Vrátili jsme se o dvacet let:-D V katastrofických filmech hrdinou mohou být pouze muži:-D

Hra o trůny (2011) (seriál)

U poslední scény jsem málem měla orgasmus:-D Konečně fantasy bez naivity... ani to nepotřebuje další komentáře.