Takešiho hrad (1986) (pořad)

Vždycky když tohle vidim, vzpomenu si na Hry bez hranic(bohyně, jak já je milovala....), tohle má ale oproti nim pár vážnejch nedostatků. Předevšim: Disciplíny se vůbec neobměňujou a českej moderátor, co do toho žvaní, je napřeshubu.

Tak tohle je můj život (1994) (seriál)

Všechno už tu bylo řečeno. Dobrej relativně realistickej příběh, dobrý herci...já chci k tomu zmínit jen jedno...vždycky když se v tom filmu ozvalo "Catalano, come on." v podání Jaredova brášky Shannona, málem jsem padla smíchy:-D. Ten chlap má nespornej obrovskej talent, ale buď se s ním minul herectvím, nebo tu roli fakt napsali tak strašně XDDD...chudák

Tančím, abych žil (2006)

Pro všechny bohy! Kolik ještě bude těchhle trapných filmů o úžasném někom, kdo přijde do školy plné spratků, udělá z nich nositele veškeré moudrosti a ještě s nimi stačí vyhrát nějakou tu cenu v soutěži? Je to chabé, chabé, chabé…Dávám dvě ** za Banderasovo tango. A to jsem dost hodná.

Taxi 3 (2003)

Už to začíná trochu připomínat Asterixe a Obelixe...přeexponovaný, přehnaný, drobet hloupý.

Teroristka (2019)

Protřelí čsfdáci a jejich erudované intelektuální komentáře k naprosto odlehčujícím sebe vážně neberoucím komediím. Nehrozí zapomenout, proč už tyhle stránky otvírám jen tak jednou za rok:-D Film je v pohodě, vtipnej, nenáročnej, připomíná trošku Sám doma, kdyby banda nas*atejch bab a bejvalej kriminálník byli desetiletej kluk, myslim, že herci si to natáčení maximálně užili:-D Víc netřeba rozvádět.

Těžká dřina (2011) (pořad)

V původní zahraniční verzi se čistily kůže na aligátoří farmě, pražilo kafe mezi plantážema...tady se kydá kravám. To skutečně nikdo z nás nezná, nikdo nikdy neviděl kravín. Strašně zajímavý a nezbytný. Další vychcíplej pokus okopírovat úspěšnej zahraniční vzor.

The Yellow Handkerchief (2008)

Hurá, máme tu nezávislý film, pojďme mu všichni svorně dát 4-5*, budeme u toho vypadat ohromně na úrovni. To, že jsme se u toho nudili, protože se tam vlastně vůbec nic skoro nedělo, se nikdo nedozví.

Thor: Kladivo bohů (2009) (TV film)

Freya a Sif z Vánů, která se paktuje s Ásy, dokonce se snad podřizujou chlapům...tuhle verzi příběhu ještě vážně neznám:-D Hel, bohyně smrti, která žebrá o jídlo, tak tuhle verzi taky ještě neznám...Thor, co vypadá jako nedonošenej cucák, to mě zaráží. Krasavec Baldr hnusnej, zjizvenej...bojim se to dokoukávat, protože bych se ještě mohla dozvědět, že Loki je maminčino štěnátko, Skadi je černá otrokyně a že Valkýry byly Ódinův harém...já mám ráda pokusy najít realistické jádro v mýtech, ale vážně je potřeba zachovat aspoň základní principy příběhu:-DDD

Tokio ghoul - Season 1 (2014) (série)

11 dílů zábavných, ale jen mírně nadprůměrných...ale lidi, za ten dvanáctej to sakra stojí. Wrau! Až ve dvanáctým ...no, já nebudu spoilerovat, prostě si počkejte. A už se těšim na druhou půlku dílů, protože tohle bude zábava.

Top Gear (1978) (pořad)

Dvakrát, třikrát jsem to při sledování vážně vnímala a musim uznat, že ačkoliv auta dělim jen podle barvy a na sporťáky, osobáky, džípy a nákladní, tak je to celkem i zábavný.