• Krátkometrážní

Město ztracených dětí (1995)

Ani nevím proč dávám ty čtyři..... snad proto že sem celý film tak nějak probděl a jen civěl na to co se tam vše stane a s čím na mě vyrukuje režisér v příští scéně. Blechy, chobotnice, mygrénou posedlí mozek..... ONe......prostě super.

Kdysi byli bojovníky (1994)

Tvrdej film, který nešetří násilím na nikom. Shltnul sem tenhle snímek jedním dechem.

Nahý (1993)

Tak přesně nějak takhle si představuju britské zcela syrové drama. K tomu všemu báječný hudební podklad, který dokresluje danou atmosféru do nejmenších detailů. Z hlavního inteligentního "hrdiny", který měl chuť jen každého soudit a provokovat se mi dělalo občas zle, ale právě proto jsem vydržel dokoukat celý film bez mrknutí oka.

Soumrak dne (1993)

Ať se na mne nikdo nezlobí, ale já jsem viděl v Anthonym skoro celou dobu Hannibala. Některé scény a jeho výrazy tomu víc než naznačovali. Při scéně kdy se slečna Kentonová zajímá o knihu jsem jen čekal kdy se jí zakousne do tváře :)))

Lví srdce (1990)

Koukám, že je zde málo lidí kteří hodnotí více jak třemi *, ale já to beru tak, že tenhle snímek je prostě jeden z těch snímků na které nezapomenu. Viděl sem jej jako malý kluk a samozřejmě mě to oslovilo, tak jako rambo nebo jakýkoliv jiný film, který v tý době letěl a jehož hrdina byl obrazem dobra a cti. Takže tento snímek hodnotím 4 * a to proto, že je to z mládí srdeční záležitost. Je jasné, že když se na tento snímek člověk podívá v dnešní době tak v něm vidí nekvalitní béčko,ale v době kdy to letělo např. na satelitu a nebo na videokazetách byl ten film k nezaplacení.

Kmotr II (1974)

Uff...velmi zdlouhavé a táhlé zklamaní. Opravdu nechápu co v TOP desítce dělá. Že by pocta režiséru ?

Ikarie XB 1 (1963)

Už vím z jakého filmu se inspirovali snímky vesmírná odysea a horizont události :) Pěkné překvapení, které vzhledem k době realizace značně předběhlo svou dobu.

Ben Hur (1959)

Velkofilm s velkým "V". Opravdu to na mě zapůsobilo. Ty masivní scény, hudební doprovod a design. Prostě nádhera.