Ghost Stories (2017)

Slušela by tomu spíš forma tří/čtyřdílné minisérie, ale i přes zkratkovitost se jedná o nadprůměrnou duchařinu.

7 životů (2017)

Kupodivu podařená jednohubka, která dokáže místy zvrátit divácká očekávání a obsahuje asi nejvíc feministickou akční scénu vůbec.

Rudá volavka (2018)

Jako já chápu, že ve filmu o dvojitých agentech bude motivace postav nejasná. Ale prosil bych aspoň trochu držet návaznost mezi scénami a dobře předkládat příběh. Je docela zajímavé, že člověk nechápe, proč se co děje, ve filmu, kde se skoro nic neděje. Vzhledem k digitálnímu ksichtu na baletce ani nevěřím těm full frontalům.

Ostré předměty (2018) (seriál)

Nevím co je na tom feministického, nebo psychologického, když chování a motivace většiny ženských postav je nepochopitelné a o to líp z toho vychází opět téměř všechny mužské postavy. Užíval jsem si atmosféru, střih a zvuk. Cítím ale pachuť promarněného potenciálu a mého času.

Akta Pentagon: Skrytá válka (2017)

Škoda, že tu všichni jedou tak na půl plynu a mesidž je jak kdyby vám to po ránu někdo hulákal megafonem do ksichtu.

Zhasni a zemřeš (2016)

Naposledy mě takhle uráželo sledování prvních 10 minut Transformerů 5. Víc jsem tehdy nedal, ale tady jsem přece jen doufal, že se to zlepší a dodíval se... nezlepšilo.

Mission: Impossible - Fallout (2018)

Temer dokonale. Filmu nejvic ubira ten kontrast mezi genialne zinscenovanou realitou a relativne odflaklym cgi. Coz potvrzuji titulky, kde 3 min bezi crew jako za starych casu a pak 30s pofidernich cgi vfx housu.

Psí vojáci (2002)

O víc jak 15 později bych všem těm dvouhvězdičkářům doporučil na to mrknout znova.

matka! (2017)

Ještě, že jsem dopředu věděl, co mám ve filmu hledat. Napasováváním jednotlivých výjevů a dialogů na to málo, co o bibli vím, mě dokázalo, na rozdíl od prvních dvou třetinfilmu, docela zabavit. Jedna slušně gradovaná scéna stupňovité WTF nábožensko-fanatické historie lidstva to ale nezachrání.

Rampage Ničitelé (2018)

Čekal jsem totální hovadinu a tu jsem i dostal. Kupodivu to ale dával dohromady někdo při smyslech a Peyton umí pěkně opisovat od zkušenějších kolegů, takže mě vlastně zajímá, kam se tenhle řemeslník dostane dál.

Časové pásmo bylo změněno